Betters Promocje

Najciekawsze promocje mają nowi bukmacherzy internetowi. A takim jest póki co Betters. Jest to bukmacher z polskim kapitałem i tworzą go ludzie którzy w branży działają od kilkunastu lat – więc doświadczenie jakie mają w tworzeniu i prowadzeniu bukmachera online mają naprawdę spore.

Widać to zwłaszcza po ofercie bukmacherskiej i po dziale promocje Betters który przygotowali tak jak należy, czyli… każdy obstawiający mecze znajdzie tu coś dla siebie.

Promocje Betters

Pragnąć rozpocząć swoją zabawę z zakładami wzajemnymi, warto przypatrzyć się temu, co mogą nam one zapewnić. Musimy bowiem zdać sobie sprawę z faktu, że prawie każdy firma bukmacherska stosuje wszelkiego wariantu chwyty marketingowe mające na celu skusić klientów do korzystania z ich usług.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Należy nie zapominać, iż dowolny bukmacher używa cykl działań, aby to jego propozycja wyróżniała się w porównaniu do konkurencji. Podobnie robi to bukmacher Betters. Zatem wskazane jest im się trochę przyjrzeć, gdyż bywają w tym miejscu stosowane rozmaite obwarowania lub warunki, jakie mogą uniemożliwić pozyskanie początkowego bonusu przy zakładaniu konta konta gracza.

Namawiamy do lektury oferty tudzież akcji promocyjnej czy to wspomnianego bukmachera Betters bądź innych legalnie funkcjonujących bukmacherów w Kraju, ażeby w ten sposób poznać najciekawsze startowe promocje bukmacherskie.

Kod bonusowy Betters

Zaczynając dopiero swoją przygodę z zakładami online, możemy być nieco skonfundowani tym, że oferuje nam się szereg rodzajów bonusów. Nader często różnią się one od siebie ledwie szczegółami. Doskonałym przykładem jest tu dawanie freebetu, a u innych znajdziemy bezpłatny zakład.

Czym się więc one różnią?

W praktyce w niczym, ponieważ w obu przypadkach chodzi o to samo = darmową gotówkę po założeniu konta. Są to zwyczajnie zupełnie inne pojęcia określające zakłady przyznawane bez potrzeby szafowania zdeponowanymi pieniędzmi.
Tak czy inaczej dobrze jest poznać się z ich definicją i zasadami przyznawania.

Bonus bez depozytu Betters

Nieraz omawiając te najlepsze powitalne bonusy u bukmacherów, stosuje się termin „depozyt”. Jeszcze ściślej mowa jest o bonusach bez depozytu i od depozytu. Jest to zasadnicza zasada, jaka rozróżnia je od siebie.

Bonus od depozytu otrzymujemy od sumki przelanej, a bonus bez depozytu są nie tylko to mniejsze sumy gratyfikacji, ale za to są gwarantowane. Trzeba bowiem w ich przypadku dokonać rejestracji.

Występują także tzw. darmowe zakłady bez ryzyka (póki co nie wiemy czy na www.betters.pl będą osiągalne).
Nie zawsze dotyczą one wszystkich zakładów, ale i tak zaklasyfikować je należy do korzystnych promocji przy zakładaniu konta.

Ich słabostką jest wypłata w formie cashback, mianowicie do uzyskania zwrotu należy postawić w pierwszej kolejności zakład za prywatne środki.
Bez względu na to, jakiego bukmachera na start wyselekcjonujemy czy to Betters.pl czy na przykład Superbet.pl gratyfikacje pozyskane od niego, da się pomnożyć – dzięki zdobyciu kodów rabatowych – w wypadku Betters kod bonusowy to VIPKOD.

Upoważniają one na osiągnięcie maksymalnej sumy bonusu powitalnego, a to przecież najlepsza droga do sporych wygranych na zakładach bukmacherskich.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł

Oferta bukmacherska Betters

Co do zasady nie różni się całościowo od oferty na dziś czy to Fortuny czy Superbet. Wyszperamy na tej stronie dużo zdarzeń do typowania czy to piłki nożnej czy koszykówki. Na domiar tego posiadamy opcję cashout – wypłacamy zarobki z nieukończonych kuponików.
Mamy także tu super gratisy dla regularnych graczy lub bonusy za częste obstawianie meczów online.

Potrzebujesz kod bonusowy Betters wejdź na tą stronę

1.
Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 2000 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w aplikacji, w promocji zakłady bez podatku i wysokie kursy!

2.
STS

Na start do 1500 zł za wpłaty

Największy polski legalny bukmacher online. Tu po prostu trzeba mieć konto do obstawiania meczów. Do tego świetne promocje (darmowy zakład i za wpłatę do 1500 zł) plus liczne konkursy.

3.
Superbet

Cashback 1300 zł przez tydzień

Uznany europejski bukmacher ma dla Was super ofertę na dziś. Można u niego korzystać z super kursów i jednocześnie oglądać mecze na żywo.

4.
Betfan

3x777 zł na start, 600 zł darmowy zakład

Świetny bukmacher dla każdego gracza czy to początkującego czy zaawansowanego. Bo Betfan skupia się na ofercie a nie na naganianiu na nowe promocje czy bonusy.

5.
LVBET

Bonus bez depozytu (20 zł) + 1500 zł za wpłatę

Na start bonus bez depozytu + 1500 zł. A ponadto porządna aplikacja mobilna, bardzo bogata oferta zdarzeń do obstawiania, no i mnóstwo promocji na duże wydarzenia.

Ciekawe informacje