Bukmacher bez depozytu

Większości graczy, gdyby nie ustawa zabraniająca działalności nielegalnym bukmacherom pewnie nigdy nie usłyszelibyśmy o takich bukmacherze jak Milenium. Na szczęście dziś każdy kto gra na terenie Polski doskonale zna każdego legalnego bukmachera. Ów legalny bukmacher jest w pełni polskim bukmacherem, który został założony w Poznaniu. Już dobre kilkanaście lat możemy obstawiać w Milenium.pl (od 2004 roku).

Jak jednak wiadomo jeszcze przed ustawą nikt nie myślał, by grać u legalnych bukmacherów głównie ze względu na niskie kursy, szybkie limity, nieciekawą ofertę.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Jak na tym tle wygląda Milenium?

Wśród samych legalnych bukmacherów nie plasuje się zbyt wysoko. Być może to wszystko się teraz zmieni. Już bowiem widać pierwsze prace nad ciekawą promocją chociażby w postaci bonusu powitalnego, który wynosi 760 złotych.

I właściwie na tym mogliśmy poprzestać na promowaniu tego bukmachera, ponieważ w niczym innym nie wyszczególnia się on na tle konkurencji. Tak jak większości bukmacherów posiadających polską licencję możemy obstawiać zakłady bukmacherskie przez stronę internetową, aplikację mobilną i oczywiście w punktach naziemnych. Nie ominie nas oczywiście podatek 12%.

Dodatkowo występuje tu dość wysoka marża. Z pewnością widać, że bukmacher próbuje coś robić, by przyciągnąć do siebie nowych graczy. Jednak w przeciwieństwie do innych promuje się zbyt mało intensywnie, by dotrzeć do potencjalnej grupy odbiorców.

Czy warto tam obstawiać?

Gracze zawodowi ani myślą rejestrować się u takich bukmacherów – po prostu się to im nie opłaca. Gracze rekreacyjni mogą liczyć na naprawdę wysokim bonus powitalny. Dość proste warunki obrotu sprawiają, że naprawdę jest on godny uwagi.

Jednak wielu z nas chce grać dłużej i tutaj może być już różnie. Od razu informujemy, że grając niskie kursy nie ma sensu w ogóle grać u legalnych bukmacherów, ponieważ będziemy musieli do tego jeszcze dopłacać.

Milenium.pl to już nie taki młody bukmacher i ciągle to bukmacher bez depozytu. Wśród graczy nie jest zbyt popularny co pokazuje, że nie wyszczególnia się on niczym co przekonałoby nas obstawiania tam meczy.

1.
Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 2000 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w aplikacji, w promocji zakłady bez podatku i wysokie kursy!

2.
STS

Bonus bez wpłaty + 1200 zł za wpłatę

Największy polski legalny bukmacher online. Tu po prostu trzeba mieć konto do obstawiania meczów. Do tego świetne promocje (bonus bez depozytu i za wpłatę do 1200 zł) plus liczne konkursy.

3.
LVBET

Bonus bez depozytu (20 zł) + 1500 zł za wpłatę

Na start bonus bez depozytu + 1500 zł. A ponadto porządna aplikacja mobilna, bardzo bogata oferta zdarzeń do obstawiania, no i mnóstwo promocji na duże wydarzenia.

Ciekawe informacje