Bukmacher z freebetem

Bukmacher z freebet

Freebet bukmacherski to nic innego jak jeden z rodzajów promocji oferowanych przez firmy oferujące zakłady wzajemne. Jest jednym ze sposobów zachęcenia nowych graczy do rozpoczęcia przygody z obstawianiem zdarzeń sportowych lub też formą docenienia lojalności stałych klientów firm bukmacherskich.

Zazwyczaj freebet otrzymujemy w formie środków pieniężnych na nasze konto gracza, chociaż niektóre firmy, jak na przykład PZBuk oferują środki w formie tzw. punktów gracza.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

1. Freebety w formie bonusu na start

Aktualnie bukmacherzy działający na naszym rynku oferują bonus powitalny dla nowych graczy w wysokości od 20 do 30 złotych. Pieniądze te otrzymujemy za samo zarejestrowanie się na stronie danej firmy, bez konieczności zasilania konta własnymi środkami.

Każdy bukmacher z freebetem stawia jednak warunki wykorzystania darmowych środków. Przed skorzystaniem z bonusu warto więc przeczytać, jakie są wymagania dotyczące obrotu bonusem, czasem na jego wykorzystanie oraz minimalnym kursem zdarzeń, które możemy obstawiać pieniędzmi z freebetu.

Zazwyczaj wymagany jest 3 lub 4- krotny obrót środków z minimalnym kursem zdarzenia około 1,5 do 2,2. Standardowo mamy 30- dniowy czas na spełnienie wymagań. Jeśli warunki zostaną spełnione, możemy już w pełni czuć się właścicielami pieniędzy i wypłacić je bądź przeznaczyć na dalszą grę.

Spośród osiemnastu zarejestrowanych w Polsce bukmacherów, aktualnie freebety na start oferują:

FortunaBonus bez depozytu w wysokości 20 złotych z koniecznością jednokrotnego obrotu bez wymogu kursu minimalnego.

STSFreebet o wartości 29 złotych za rejestrację. Wymagany trzykrotny obrót z minimalnym kursem 1,91

– LVBET – Firma oferuje 20 złotych za rejestrację. Warunkiem wykorzystania środków jest trzykrotny obrót na zdarzenia z kursem 2.0

Betfan – Darmowy zakład 600 złotych. Warunek: jednokrotny obrót bez minimum kursowego.

– Totalbet – Freebet w wysokości 25 złotych. Konieczność jednokrotnego obrotu na zdarzenia z kursem minimalnym 2.0

– PZbuk – Za zarejestrowanie 600 pkt gracza na zakłady.

Totolotek – Kolejny bukmacher z freebetem. Oferował 25 złotych na start z koniecznością trzykrotnego obrotu teraz dostaniemy tylko kasę za instalację aplikacji bukmacherskiej. Obstawiane zdarzenia muszą mieć kurs minimalny 2.0

2. Freebety lojalnościowe dla stałych graczy

Stali gracze, również mogą liczyć na dodatkowe środki na grę w formie freebetów. Każdy bukmacher ma w ofercie co najmniej kilka promocji, dzięki którym nasze konto może wzbogacić się o bonus w formie freebetu. Dobry bukmacher z freebetem jak choćby Etoto oferuje bardzo ciekawe rozwiązania dla grających.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Dla przykładu, w promocji Typuj naszą polegająca na obstawieniu zakładu akumulowanego, zawierającego mecze którejkolwiek z polskich lig (od Extraklasy do 4. ligi). Jeśli nasze typy okażą się nietrafione, dostaniemy freebet wartości aż 50 złotych. Innym przykładem jest STS, gdzie w promocji 4 kupony jeden gratis po zagraniu czterech kuponów za dokładnie 11 złotych (w tym jedno zdarzenie live i jedno zdarzenie przez mobilną aplikację STS) nasze konto wzbogaca się o 11 złotych do wykorzystania na zakłady u bukmachera.

W wielu firmach jedną z najpopularniejszych form darmowego są tzw. zakłady bez ryzyka. Oferowane pod pewnymi warunkami zarówno nowym, jak i stałym graczom. W zależności od firmy ich wartość waha się od 30 złotych do nawet 200 złotych. Idea zakładu bez ryzyka jest taka sama u wszystkich bukmacherów. Jeżeli zagramy za 210 złotych zakład bez ryzyka, a nasz typ okaże się nietrafiony, firma zwraca postawione środki na nasze konto.

Oprócz wspomnianych form freebet’u standardowo wszystkie firmy bukmacherskie prowadzą różnego rodzaju programy lojalnościowe, w których w zamian za zawarte zakłady (bez znaczenia czy wygrane, czy przegrane) otrzymujemy tzw. punkty gracza, które możemy wymieniać na darmowe zakłady. W Fortuna Klub Plus już za zgromadzone 280 punktów możemy zawrzeć zakład o wartości 2 złote.

Tego rodzaju freebet nie jest obostrzony żadnymi dodatkowymi warunkami. Jak widać, warto śledzić na bieżąco promocje oferowane przez buków i korzystać z nich w miarę możliwości.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Ciekawe informacje