Bukmacherzy bez podatku

Oferty na zakłady bukmacherskie online wszystkich legalnych bukmacherów działających w Polsce jesteśmy w stanie sprawdzić w jeden wieczór. Czy warto to w ogóle robić wiedząc, że i tak nie ominiemy 12% podatku? Tak.

Zakłady bez podatku

Z pewnością natkniemy się na legalnego bukmachera Betfan.pl oraz ForBet.pl, którzy oferują obstawianie bez podatku w niektóre dni w tygodniu i którzy kuszą swoich potencjalnych graczy brakiem owego podatku (niestety promocje maja to do siebie że czasami się kończą – więc trzeba sprawdzać na bieżąco którzy bukmacherzy bez podatku nadal oferują zakłady bukmacherskie dla polskich graczy).

Czy jest to prawdą?

Zacznijmy może od tego, że na wielu stronach internetowych o tej tematyce znajdziemy porównania tych samych kuponów u różnych bukmacherów. I tak chcąc obstawić 100 złotych na dane wydarzenie tak naprawdę stawiamy 88 złotych, ponieważ od razu pobierany jest 12% podatek.

W tym wypadku jest to 12 złotych. ForBet.pl i Betfan.pl kusi nas hasłem „12% do wygranych” w niektóre dni. Zatem w przypadku wygrania kuponu liczymy na zwrot owego podatku. Dzięki temu możemy poczuć się jak za dawnych lat grając u nielegalnych bukmacherów.

Jednak czy tak jest faktycznie?

Otóż nie do końca. Z pewnością jest to doskonały chwyt marketingowy, który ma zachęcić potencjalnych graczy do rejestracji konta i obstawiania meczów właśnie tutaj. Jednak nie każdego będzie obejmowała ta promocja. Dlatego też warto przeczytać krótką informację dołączoną do tej promocji.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Możemy tam wyczytać, że dotyczy ona tylko i wyłącznie kuponów, na których znajdują się minimalnie 3 zdarzenia. A łączny kurs wynosi minimum 2,00. Stawiając zatem single ta promocja nas tak naprawdę nie obejmuje, ponieważ współczynnik wynosi tyle samo co u innych bukmacherów, czyli 0,88. Dodatkowo należy dodać, że do owej promocji nie wliczane są kupony systemowe.

Faktem jest zatem, że możemy liczyć tutaj na zwrot 12% podatku w przypadku wygranej. Ale dotyczy to tylko kuponów na których są co najmniej trzy zdarzenia. Warto zatem z uwagą przeczytać warunki tej promocji, by potem negatywnie nie rozpisywać się na temat tego legalnego bukmachera.

Jeśli gramy głównie single to ta promocja nas nie obejmuje, nawet jeśli na naszym kuponie kurs wynosi powyżej 2,00. Bez wątpienia najwięcej zyskają tutaj osoby, które lubią puszczać tzw. tasiemki. Dzięki temu ich wygrane mogą być naprawdę wysokie z uwagi na fakt dodania podatku.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Co jednak ważne – pozostaje podatek 10%. Co z nim?

Doskonale wiemy, że wygrywając już np. 2500 złotych taki podatek się dodatkowo pojawia. W przypadku owej promocji nas nie ominie. Warto sobie wcześniej przekalkulować czy, aby na pewno opłaca się nam taka promocja. W ostatecznym rozrachunku obstawiając faktycznie co najmniej te trzy wydarzenia możemy mimo wszystko liczyć na większe zyski niżeli u konkurencji.

Na promocję dało się złapać wielu graczy, którzy po obstawieniu kuponu z jednym zdarzeniem nie doczekało się zwrotu podatku. Wynikać to może jednak tylko z niewiedzy. Na szczęście warunki owej promocji są opisane krótko i zwięźle, dlatego też poświęcając zaledwie kilka minut możemy ustrzec się negatywnych emocji. Mimo tego, że nie każdy kupon zaliczyć się może do tego, by wygrywać bez podatku to i tak jest to akcja godna naszej uwagi. Warunki nie są zbyt wygórowane.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

A jeśli nie chce się nam analizować spotkań, zawsze możemy iść na skróty i skorzystać z gotowych kuponów w zakładce Betmarket.

Warto obstawiać

To solidni bukmacherzy bez podatku (jedni oferują grę bez podatku tylko w niektóre dni – jak Fortuna czy Forbet) którzy powoli zdobywają dopiero rynek zakładów bukmacherskich w Polsce (mowa o Betfan).

Jednakże polecany dla graczy mocno rekreacyjnych Forbet – gdyż jego oferta zakładów bukmacherskich jest mocno uboga – choć stale rozwijana – to naprawdę dobry wybór jeśli chodzi o bukmachera. Do tego promocja 100% za wpłatę u każdego z tych bukmacherów powoduje że stają się ciekawym miejscem by obstawiać mecze.

Dlatego warto z niej skorzystać i … tyle. Mamy konto gracza u każdego z wymienionych bukmacherów ale obstawiamy na forbet.pl bo pojawiają się tam dobre kursy na interesujące nas zdarzenia. I to też warto mieć na uwadze…

betfan-bonus-na-start

Ciekawe informacje