Betclic

Aktualna promocje w Betclic
47 ratings
Bonus

Cashback, Piłkarski jackpot, Liga Betclic, Pakiety dla pechowca, Boost

Najlepszy bonus

550 zł Cashback (zwrot za przegrane)

W skrócie
Obstawiaj Obstawiaj

Od czasu rozpowszechnienia się na polskim rynku zakładów bukmacherskich nastąpił prawdziwy boom tego zjawiska na ogromną skalę. Społeczeństwo zaciekawiło się możliwością brania udziału w grach hazardowych niczym jak w amerykańskich filmach akcji. Nastąpił wzrost liczby zakładów bukmacherskich. W miastach były otwierane nowe okienka do zawierania zakładów w stacjonarny sposób.

Bukmacherzy musieli zacząć rywalizować o względy cały czas powiększającej się liczby klientów, którzy zaczęli oczekiwać nowych ofert, wręcz promocji czy bonusów. Od czasu pojawiania się pierwszy raz na polskim rynku bukmacher Betclic wydaje się trzymać swoich dawnych użytkowników w stanie pełnego zadowolenia za pełnione usługi.

Legalny bukmacher Betclic

Należy tutaj dodać, że Betclic posiada licencję i działa absolutnie legalnie w Polsce od 26.09.2018 roku.

Z całą pewnością nowych klientów przyciągną przejrzyste zasady i prosty sposób rejestracji konta internetowego. Jest to niewątpliwie jedna z największych zalet, gdyż podczas rejestracji nie trzeba będzie od razu podawać numeru swojego konta bankowego, a przede wszystkim nie trzeba wysyłać zdjęć dowodu osobistego co jest dużym udogodnieniem.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Ile razy ktoś próbował rejestrować się na stronie internetowej bukmachera ten wie, co oznacza wysyłanie zdjęć dowodu osobistego i to w dodatku na tle własnej twarzy, aby bukmacher mógł zweryfikować czy ma do czynienia rzeczywiście z osobą na dowodzie osobistym. Jest to z całą pewnością niekomfortowe i na samym wstępie nie budzi zaufania do bukmachera. W dodatku wydłuża czas rejestracji, ponieważ użytkownik musi poczekać aż jego zlecenie zostanie zweryfikowane.

Promocje w Betclic

Betclic nie wymaga tych zbędnych formalności i dlatego jest jednym z lepszych bukmacherów na polskim rynku, co doceniają klienci. Przyglądając się bliżej ofercie bukmacherskiej Betclic. Już na samym starcie nowego użytkownika czekają miłe promocje w Betclic.

Przede wszystkim pakiet powitalny dla nowych graczy, którzy dostają na konto określoną ilość gotówki, którą mogę przeznaczyć na zawieranie zakładów wedle własnego zdania i chęci. Jest to bardzo wygodny sposób pozyskiwania nowych klientów dla bukmachera, a dla nowych użytkowników szansa na przysłowiowe wejście do gry z przytupem.

Z pewnością gratką dla bardziej doświadczonych graczy chociaż też dla tych nowych jest oferta cashback (zwrot za przegrany zakład) do 550 złotych. Merytorycznie patrząc jest to ogromna kwota jaką dostajemy od bukmachera w razie przegranej.

Wyobraźmy sobie gracza, który rozsądnie podchodzi do gier bukmacherskich i dostaje taki bonus. Jest to dla niego szansa dużego zarobku w bardzo szybkim czasie, a to wszystko zasługa oferty Betclic. Ciekawą opcją rozpoczęcia swojej przygody z tym bukmacherem jest z całą pewnością wykorzystanie Betclic kodu promocyjnego (VIP550).

Użytkownik ma szansę zwiększyć swoje bonusy startowe i ułatwić sobie rozgrywkę, a zatem sprawić, że pieniądze opcjonalnie wygrywane przez niego będą o wiele większe. Jest to bonus powitalny vip, który zakłada, że gracz otrzymuje ofertę standardową, a do tego może liczyć na freebety.

A zatem czym są popularne freebety dla laików rozpoczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi?

Jest to możliwość zawierania określonej w umowie promocyjnej liczby zakładów całkowicie za darmo. Użytkownik nie musi wpłacać żadnych pieniędzy. Nie musi podawać dodatkowych informacji czy brać udziału w jakichkolwiek ankietach tematycznych. Gra wedle własnych przyjętych zasad. Betclic nie ogranicza swoich graczy sztywnymi zasadami i przysłowiowym „batem nad głową”. Daje on pełną swobodę realizacji działań dla swoich klientów.

Obstawiaj na telefonie

Co jeszcze sprawia, że Betclic jest tak solidnym graczem na rynku bukmacherskim?

Jest to przede wszystkim przejrzystość działań. Betclic od wielu lat posiada w swoim pakiecie aplikację mobilną, która jest szczególnie dedykowana dla urządzeń posiadających system IOS i Android. Używając Betclic mobile gracz nie może zauważyć różnicy pomiędzy zawieraniem zakładów przed ekranem komputera czy wystukując zakłady w swoim smartfonie. Takowych dysproporcji po prostu nie ma.

Co więcej, należy w tym miejscu dodać, że Betclic oferuje dodatkowe promocje na zawierania zakładów mobile. Nawet niekiedy obstawianie w aplikacji mobilnej jest już nie tyle wygodniejsze co bardziej opłacalne niż stacjonarne zawieranie zakładów w okienku u bukmachera czy przed monitorem komputera.

Betclic

Cashback, Piłkarski jackpot, Liga Betclic, Pakiety dla pechowca, Boost

Średnie kursy, liczne promocje jak choćby cashback 550 zł czy Boost. Do tego bardzo dobra aplikacja do obstawiania + mecze...

Wyróżniającą się rzeczą pośród innych zakładów bukmacherskich jest szeroka oferta Betclic co do wpłat i wypłat na konto. Prawdą jest, że polskie prawo pozwala tylko i wyłącznie przelewać wygrane pieniądze na konto bankowe gracza, dlatego też Betclic współpracuje z wieloma bankami i oferuje graczom wiele platform bankowych. Nie trzeba zatem się obawiać, że po wygraniu zakładu nie będzie możliwości przelania zwycięskiej kwoty na własny rachunek bankowy.

Cashout

Ważne miejsce w ofercie zajmuje funkcja cashout. Ta opcja stała się bardzo popularna wśród graczy, którzy wolą wcześniej zamykać swoje kupony, aby móc wygrywać, co prawa mniejsze kwoty, ale zawsze są to bezpieczne pieniądze.

Betclic również zaoferuje graczom funkcję cashout ponieważ zdaje sobie sprawę, jak ważne jest to dla jego przyszłych użytkowników. Relatywnie patrząc dużym plusem Betclic będzie oferta zawierania zakładów live i możliwość śledzenia wydarzeń boiskowych na samej stronie Betclic. Nie będzie trzeba otwierać dodatkowych zakładek, aby obserwować na bieżąco wyniki i przebieg spotkań. Jest to ogromne udogodnienie za strony Betclic dla „typerów”.

Zaproś znajomego

Kolejnym bonusem w ofercie będzie opcja ’zaproś znajomego”. Zapewne znana jest wszystkim ta nomenklatura z popularnych gier w przeglądarce. Jest to możliwość otrzymania dodatkowych korzyści jeśli dzięki nam poszerzy się grono odbiorców Betclic.

Niesie to korzyść dla obydwu stron. Możemy się również spodziewać, że w naszej skrzynce pocztowej będą się pojawiały na bieżąco rozmaite oferty promocyjne od Betclic jeśli tylko zaakceptujemy opcję przekazywania ofert bonusowych podczas rejestracji.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Pakiety dla pechowca

Nie będąc gołosłownym mogą być to dobrze znane „pakiety dla pechowca” czy coraz bardziej powszechne i popularne zwroty pieniędzy za granie określonych zdarzeń za określoną kwotę pieniężną; bardzo często te oferty są na zdarzenia, np Barclays Premier League czy chociażby związane z naszym krajowym podwórkiem czyli Lotto Ekstraklasą.

Krokiem podsumowania, pojawienie się ponownie na polskim rynku bukmachera Betclic będzie jednym z najważniejszych wydarzeń bukmacherskiego roku 2020. Jego szeroka oferta pozwoli użytkownikom na bezpieczną i owocną grę za pomocą właśnie tego portalu.

Dodatkowe plusy zyska za wygodę, gdyż społeczeństwo, które cały czas zmierza w kierunku cyfryzacji będzie mogło korzystać z aplikacji mobilnej Betclic i w dodatku otrzyma za taki rodzaj gry dodatkowe premie. Hasłem sztandarowym Betclic jest oferta cashback do 550 złotych.

Ta oferta powinna przyciągnąć duże rzesze nowych klientów, gdyż jest to po prostu ogromna promocja i korzyść dla graczy, których dobro jest sprawą kluczową dla Betclic i to dla nich firma cały czas ewoluuje, aby sprostać nieustająco rosnącym wymaganiom klientów. Tyle wiemy ze strony internetowej Betclic w Polsce, ale można być pewnym, że ten bukmacher nie poprzestanie na laurach i cały czas będzie ulepszał swoją ofertę bukmacherską jak i promocje w Betclic, aby nie tylko jednorazowo, a długofalowo móc zaspokoić pragnienia swoich użytkowników.

Aktualna promocje w Betclic

Cashback, Piłkarski jackpot, Liga Betclic, Pakiety dla pechowca, Boost