Betfan

111 ratings
Bonus

200% za wpłatę, Liczne bonusy dnia

Najlepszy bonus

600 zł darmowy zakład na start

Obstawiaj Obstawiaj
W skrócie

Jak wygląda bonus za rejestrację Betfan? Czy są one godne uwagi i jak wypadają na tle innych bukmacherów? Za moment zajmiemy się jednym z najważniejszych tematów dla początkujących typerów – czyli promocjami oraz bonusami, które każdy może otrzymać za samo założenie konta.

Dzisiaj pod lupę wzięliśmy bukmachera Betfan, który mimo że na polskim rynku bukmacherskim jest od niedawna, to już jest wymieniany wśród najciekawszych bukmacherów w kraju.

Pakiet Pudziana na start

Flagowym bonusem za rejestrację w Betfan jest niewątpliwie „Pakiet Pudziana”. Tutaj wytłumaczmy – każda z promocji nawiązuje do Mariusza Pudzianowskiego, który jest twarzą tego bukmachera. Stąd taka, a nie inna nazwa. Dzięki temu pakietowi każdy gracz może otrzymać nawet 3000 złotych i to od trzech pierwszych depozytów. Od każdej wpłaty typerzy mogą liczyć na 10% tej kwoty w formie bonusu, do 100 złotych.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Określone zostały oczywiście warunki dotyczące wypłaty tych środków – jest to pięciokrotność po kursie minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.45 i przynajmniej dwoma typami na kuponie. Gdy to wszystko zostanie spełnione, to przysługuje graczom możliwość wypłaty kwoty na konto depozytowe z mnożnikiem x10. Stąd kwota 3000 złotych, która pojawiła się na początku tego akapitu.

Jest to jeden z wyższych bonusów powitalnych na polskim rynku bukmacherskim. Co jednak najważniejsze – wymogi narzucone przez bukmachera są możliwe do spełnienia, dzięki czemu można zgarnąć niezłą kwotę za otrzymany od Betfan bonus.

Siano wraca na konto główne

Kolejna z promocji o tajemniczej nazwie dotyczy zakładu bez ryzyka. W tym bonusie za rejestrację w Betfan, gracze mogą liczyć nawet na 100 złotych zwrotu środków, jeśli obstawiony przez nich kupon okaże się przegrany. Dzięki temu każdy nowy gracz może czuć się bezpieczniej, ponieważ w takiej sytuacji jest pewny, że nawet jak nie powiedzie się w pierwszej próbie, to włożona kwota wróci na konto gracza.

betfan-bonus-na-start

Co ciekawe Betfan jest jednym z nielicznych bukmacherów, który zdecydował, że pieniądze z zakładu bez ryzyka trafiają od razu na konta główne gracza, a nie jak w przypadku większości – na konto bonusowe, gdzie zwykle trzeba spełnić określone warunki obrotu bonusem.

Bonus za rejestrację – 200% normy

Ostatni z bonusów, który przybliżymy, dotyczy już nie tylko nowych graczy, ale również stałych – mimo to można go zaliczyć do powyższych promocji, ponieważ po założeniu konta, każdy staje się stałym graczem. W bonusie 200% normy chodzi mianowicie o podwajanie depozytu gracza.

Oczywiście każdemu przysługuje to jednorazowo, jednak warto jest się nad tym pochylić. Każdy ze stałych graczy może otrzymać nawet 5000 złotych – wystarczy dokonać wpłaty, która zostanie podwojona.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy postawić kupon z kursem minimalnym 2.0. całego kuponu. Warunki dotyczące wypłaty są dokładnie takie same jak w przypadku Pakietu Pudziana. Mimo małego doświadczenia bukmachera na rynku, to bonusy za rejestrację w Betfan są godne uwagi.

Firma ta wie, że dzięki promocjom i bonusom łatwiej przyciągnąć uwagę zainteresowanych obstawianiem osób, a to prowadzi do coraz mocniejszej pozycji na rynku bukmacherskim.

blank

200% za wpłatę, Liczne bonusy dnia

Obstawiaj Obstawiaj