Etoto

52 ratings
Bonus

200% do 200 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Czasowo (za instalację aplikacji)

W skrócie
Obstawiaj Obstawiaj

Zakłady bukmacherskie z każdym rokiem zyskują na popularności. W internecie można znaleźć wiele przewodników, które mogą pomóc zrozumieć początkowym graczom jak działają bukmacherzy oraz co oznaczają określenia typu handicap lub over oraz under.

Dopiero po zaznajomieniu się z tematem powinniśmy zacząć rozglądać się za firmą bukmacherską, której chcemy zaufać i wpłacić depozyt. Jedną z takich firm jest Etoto. To sprawdzony bukmacher, który jest jednym ze starszych w naszym kraju. Promocje Etoto są godne uwagi i na pewno warto zastanowić się nad rejestracją u tego bukmachera.

Zakłady Bukmacherskie Etoto powstały już jakiś czas temu. Od tamtej pory firma nieustannie rozwija się co potwierdza fakt, iż jest dostępna aplikacja Milenium. Na początku swojej działalności obstawiać zakłady w Milenium można było jedynie w lokalach stacjonarnych.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Najpierw mieliśmy ich zaledwie kilkanaście, przez te wszystkie lata sieć punktów stacjonarnych rozrosła się jednak do aż kilkuset. Od 2012 roku bukmacher oferuje również możliwość obstawiania zakładów przez internet.

Obstawianie kuponów powinno być przede wszystkim formą rozrywki. Dzięki promocjom i bonusom jak freebet Etoto gracze mają możliwość zdobycia dodatkowej gotówki.

To ile gracz zarobi zależy w głównej mierze od umiejętności przewidywania wyników oraz budżetu przeznaczonego na grę.

Pierwszym krokiem jaki trzeba zrobić, aby zarabiać na bukmacherce jest rejestracja. Aplikacja bukmacherska Etoto pozwala nowym osobom na dokonanie rejestracji, która jest bardzo prosta i trwa tylko chwilę. Wystarczy wpisać podstawowe dane oraz przesłać zdjęcie dowodu osobistego.

Freebet Etoto a inne promocje

Po tym czekają na nas promocje w Milenium. Bonus na start dla nowych graczy może wynieść aż 1500 PLN. Jest to jeden z wyższych bonusów powitalnych, które są dostępne na naszym kraju. Pokazuje to, że Etoto mocno stara się zachęcać nowych klientów do rejestracji.

Tak jak w przypadku innych firm bukmacherskich tak i tutaj, aby wypłacić bonus trzeba najpierw spełnić określone warunki i nie ważne, czy to w aplikacji Etoto, czy to grając na stronie internetowej bukmachera – obrót bonusem jest wymagany.

Właśnie ruszyła aplikacja mobilna Etoto. Odbierz prezent – 20 zł „Darmowy Zakład”!

Wszyscy wiemy jak istotne są zakłady bukmacherskie na komórce dlatego, cieszy Nas iż następny bukmacher online uruchomił apkę która wspierać nam zdoła z każdego punktu na ziemi obstawiać pojedynki przez internet.
Tym bardziej napawa radością Nas kwestia – iż aplikacja wygląda na istotnie interesującą a także bezawaryjną.

Zakłady sportowe eToto zawiadomiły iż dnia 12.11 ruszyła dystrybucja apki mobile na stronie www.etoto.pl. Z powodu niniejszego wydarzenia wspomniany legalny bukmacher wirtualny dla nowo rejestrujących się graczy ma bonus powitalny – 20 zł FREEBET za zalogowanie się do nowej apki. Na bieżącą chwile aplikacja jest dostępna na Androida, a odsłona na iOs wnet będzie do ściągnięcia w AppStorze.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Kod promocji na zakłady mobile Etoto

Aby zyskać Freebet wielkości 20 zł, powinno się:
– zarejestrować konto na www.etoto.pl
– w trzecim etapie otwierania konta do obstawiania, w okienku „Bonus code” wprowadzamy kod: ETOTO20FREE
– ściągnąć aplikację Etoto na aparat telefoniczny (odsyłacz umieszczony na stronce www.etoto.pl)
– na rachunku grającego ujrzysz darmowy zakład do użycia TYLKO na aplikacji mobile.

Aby zużytkować gratisowy zakład w zakładach, musisz zbudować kuponik z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs 1.3, łączny kurs kuponiku 2.2).
Dopiero wówczas na kuponie zobaczysz sposobność selekcji freebet’a do obstawienia.

Na stronce gdzie da się zarejestrować https://www.etoto.pl/rejestracja/ znajduje się pełen regulamin promocji przy rejestracji z aplikacją na telefon.

Jeżeli chciałbyś obstawiać pojedynki na komórce plus oprócz tego oglądać pojedynki to polecamy apkę jaką zmajstrowała firma bukmacherska fortuna.pl

Etoto bonus na start

Fenomenalna promocja bukmacherskia Etoto przy rejestracji! 200% za wpłatę dla nowo rejestrujących się graczy. Zgarnij 1000 zł w dodatkach. Taka promocja nie zdarza się na ogół wśród polskich bukmacherów internetowych toteż powinno się przyjrzeć się jej gruntownie. Bo warto!

Bonus powitalny to raczej norma wśród bukmacherów w Kraju, jednakże by zapewniać typerom 200 % za ich wpłatę – to trudno coś w tym stylu odnaleźć wśród innych ofert powitalnych. Wyłącznie totolotek.pl oraz lvbet.pl oferują ponad 1000 zł w dodatkach na start, ale to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl poszło po bandzie!

Jak wzmiankowaliśmy w ostatnim czasie ów legalnie działający bukmacher internetowy przedłożył kolejną ofertę na start, zamiast wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy propozycję Zyskaj 200 złotych od eTOTO.
Widząc wysokie zainteresowanie promocjami u bukmacherów w Kraju wśród obstawiających zdarzenia spółka bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najfajniejszą ofertą dla graczy przy rejestracji.

W promocje bukmacherskie Etoto mogą skorzystać wszyscy typerzy, jacy do tej pory nie wykonali pierwszej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u buka (zdołają zgarnąć obydwa dodatki) lub drugiej wpłaty (zdołają otrzymać drugi dodatek), niezależnie od czasu otwarcie konta gracza.

W razie pytań polecamy przeglądnąć regulamin „bonus na start” na www.etoto.pl.

blank

200% do 200 zł za wpłatę