Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie sp. z o.o. jest bardzo znaną i cieszącą się w naszym kraju dużym zainteresowaniem firmą bukmacherską. Starsi gracze zapewne kojarzą tego bukmachera jeszcze, gdy działał pod starą nazwą, a mianowicie Profesjonał sp. z o.o. To co wyróżnia bukmachera spośród innych dostępnych w Polsce, to liczne punkty stacjonarne, które znaleźć można w każdym większym mieście.

Promocje Fortuny

Na słowo uznania zasługują również promocje Fortuny (darmowy zakład, obstawianie bez podatku czy promocja za wpłatę do 2000 zł), które nie tylko przyciągają nowych klientów, ale również pozwalają zatrzymać u siebie stałych graczy. Zaznaczyć należy, że Fortuna to jeden z najbardziej doświadczonych legalnych polskich bukmacherów, bowiem działa u nas już od 1996 roku. Sprawiło to, że bukmacher już na stałe zagościł w polskich miastach, komputerach oraz telefonach graczy.

Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 200 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w a...

Aplikacja Fortuny

Tak, telefonach. Bukmacher oferuje swoje usługi również online, a dzięki aplikacji mobilnej możemy obstawiać zakłady za pomocą telefonu. O popularności bukmachera może świadczyć również to, że fraza kod promocyjny Fortuna jest jedną z częściej wpisywanych w wyszukiwarkę na temat bukmacherki. Nic dziwnego, jak już wcześniej wspomnieliśmy promocje Fortuny są bardzo ciekawe i zdecydowanie warto z nich skorzystać.

Musimy pamiętać, żeby kod promocyjny VIPKOD wpisać w odpowiednie pole podczas rejestracji konta na stronie www.efortuna.pl.

Rejestracja w Fortunie

Co do samej rejestracji to jest ona bardzo prosta i nie powinna stworzyć nikomu problemów. Wpisujemy imię, nazwisko, pseudonim, który będziemy używać, telefon kontaktowy oraz dane adresowe. Następnie wysyłamy zdjęcie naszego dowodu osobistego i czekamy na weryfikację.

Warto wykorzystać bonus Fortuny podczas rejestracji, ponieważ dzięki niemu możemy skorzystać z promocji bonus 100% od wkładu aż do 200 PLN. Aby otrzymać bonus musimy jednak w przeciągu 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty.

blank

Przykładowo wykonujemy przelew na kwotę 100 PLN, musimy wykonać obrót 200 PLN. Do obrotu zaliczane są tylko kupony z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90.

Bonus na start Fortuny

Pierwszym bonusem, który zostanie nam przyznany za rejestrację konta z kodem promocyjnym Fortuna będzie darmowy zakład bez ryzyka, czyli popularny cashback. Oznacza to, że jeżeli nasz pierwszy zakład okaże się przegranym nic nie tracimy. No prawie nic, poza kwotą podatku, który jest pobierany u każdego legalnego bukmachera.

Także jeżeli obstawimy zakład za 100 PLN i okaże się przegranym tracimy jedynie 12 PLN, ponieważ tyle właśnie wynosi podatek (12%). Po przegranym zakładzie na nasze konto gracza wróci 88 PLN. Jeżeli więc chcemy bonus wykorzystać w 100% powinniśmy zagrać za 112 PLN.

Promocje Fortuny należą do najwyższych w kraju i fakt ten potwierdza bonus bez depozytu 20 PLN. Większość polskich bukmacherów już odchodzi od tego typu promocji, ale Fortuna nieprzerwanie oferuje freebet dla nowo zarejestrowanych użytkowników, którzy wpiszą kod promocyjny Fortuna (kod: VIPKOD).

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Promocje Fortuny w ramach bonusu powitalnego nie są jedynymi jakie przygotował dla nas ten bukmacher.

Promocja Happy Hours

Piłkarskie Happy Hours to promocja, która została przyjęta z otwartymi ramionami przez wszystkich sympatyków elitarnej Ligi Mistrzów. Bukmacher już jednak zapowiada, że promocja ta zostanie rozszerzona również o inne dyscypliny sportowe. Ok, ale czym jest to całe Happy Hours i czy jest do tego potrzebny kod promocyjny Fortuna?

Otóż, aby skorzystać z tej promocji nie jest nam potrzebny kod promocyjny Fortuna, ponieważ jest ona dostępna dla wszystkich klientów Fortuny. Happy Hours to bonus, który powiększa wygrane o 14%, a w jaki sposób?

Wystarczy dodać bonus kursowy Happy Hours do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z piłkarskiej oferty prematch.

Czas trwania promocji to przedział godzinowy 17:00-18:00 w każdy dzień, gdy rozgrywane są spotkania w ramach Ligi Mistrzów. Promocja jest również aktywowana w każdy piątek, gdy gra Ekstraklasa.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Pozostałe promocje Fortuny to między innymi okresowe promocje takie jak: Miękkie Lądowanie w ramach zakładów na skoki narciarskie, czy Zwycięska Formuła na wyścigi Formuły 1. Promocyjne zakłady na mecze polskiej reprezentacji noszą nazwę Tylko Dla Orłów.
Fortuna nie ogranicza się tylko do bonusu powitalnego, który jest dopiero początkiem innych ciekawych akcji oraz promocji.

Bukmacher stworzył Klub Plus, w którym otrzymujemy punkty za każdy postawiony zakład oraz Mistrzostwa Typerów. Jak widać warto zaufać Fortunie, ponieważ jest to solidna firma o ugruntowanej pozycji. Potwierdzają to liczne, pozytywne opinie, których jest wiele w internecie.

Bogata oferta zakładów bukmacherskich i promocje Fortuny to idealne połączenie, które zapewnia rozrywkę wszystkim fanom piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, skoków narciarskich i wielu innych dyscyplin

Promocje fortuny

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 200 zł za wpłatę

Obstawiaj Obstawiaj