Fuksiarz

Firma bukmacherska Fuksiarz powstała w 2020 roku. Oznacza to, że jest jedną najnowszych firm w naszym kraju, która oferuje zakłady wzajemne. Na początku swojej działalności w Fuksiarz można obstawiać tylko i wyłącznie online.

Spowodowane jest to głównie tym, że obecnie cała branża przenosi się do Internetu a punkty stacjonarne powoli odchodzą do lamusa. Dziś Fuksiarz chce się dynamicznie rozwijać i oferować rozwiązania których póki co nie ma nikt w Polsce z bukmacherów i to jest główną wizytówką firmy. Miła i profesjonalna obsługa oraz rozmowy graczy na temat zbliżających się meczów stwarzają unikalny klimat tych miejsc.

Bonus Fuksiarz

W zdobywaniu nowych klientów ma pomóc interesujący bonus powitalny. W trakcie rejestrowania się u bukmachera należy wpisać kod promocyjny Fuksiarza (VIPKOD), aby aktywować bonus do 500 PLN od pierwszego zakładu. Sam proces rejestracji na www.fuksiarz.pl jest prosty i nie różni się niczym szczególnym od innych bukmacherów. Wypełniamy dane użytkownika i dane osobowe oraz przesyłamy zdjęcia dowodu osobistego.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Podajemy rachunek bankowy, na który mamy otrzymywać wygrane pieniądze, akceptujemy regulamin i już możemy grać u bukmachera.

Darmowy zakład Fuksiarz o wartości 500 PLN jest jednym z najwyższych tego typu bonusów wśród legalnych bukmacherów.

Bukmacher nie zapomina o stałych klientach i dla nich też ma przygotowany bonus.

 

Cashback Fuksiarz

Udział w promocji mogą brać zarówno aktywni gracze jak i nowi, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny VIPKOD. Na czym w zasadzie polega bonus Cashback do 500 PLN? Na podstawie postawionych kuponów (sumy stawek) w ciągu miesiąca, gracz jest przyporządkowywany do określonej ligi, a takich lig mamy cztery. Osoby, które zajmą pierwszych dziesięć miejsc w każdej z lig otrzymują nagrody w postaci bonusu na obstawianie zakładów w kwotach od 20 do 500 PLN.

Happy Hour w Fuksiarz

Opisywany bukmacher wprowadził też bardzo interesującą promocję o nazwie Happy Hour. Skorzystać z niej mogą tak jak w przypadku wcześniej wymienionej promocji nowi gracze online, którzy podczas rejestracji wpisali VIPKOD oraz obecni, a nawet klienci lokali stacjonarnych. Jak więc widzimy, Fuksiarz wszystkich swoich klientów traktuje na równi.

Wyższe kursy!

Fuksiarz tak jak inni bukmacherzy w swojej ofercie również posiada mecze z wyższymi kursami. Pierwsza z takich promocji nosi nazwę EKSTRA KURSY (taka sama nazwa często występuje też u innych). Jest to codziennie uzupełniana o nowe wydarzenia oferta, w której kursy są wyższe niż u konkurencji. Druga tego typu promocja nosi nazwę TYP DNIA. Jest to z kolei jedno wydarzenie z najwyższymi kursami danego dnia. Jest to ogólnodostępna oferta, do której nie jest nam potrzebny kod promocyjny Fuksiarz.

Aplikacja Fuksiarz

Fuksiarz posiada aplikację mobilną, która jest dostępna zarówno na telefonach z systemem iOS jak i Android. Aplikację można zainstalować jedynie przez stronę internetową bukmachera. Pamiętajmy jednak, że aby to zrobić musimy najpierw zmienić w telefonie ustawienia pobierania aplikacji z nieznanych źródeł. Kod promocyjny Fuksiarz działa również w aplikacji mobilnej.

Bez problemu możemy też za jej pomocą założyć konto u bukmachera.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

 

Oferta bukmacherska a opinia

W ofercie bukmachera Fuksiarz znajdziemy podstawowe, które można nazwać „obowiązkowymi” dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, siatkówka, tenis czy koszykówka. Znalazło się jednak też miejsce na mniej popularne w naszym kraju dyscypliny sportowe jak baseball, football amerykański, czy piłka wodna. Osoby interesujące się e-sportem również znajdą coś dla siebie.

Gracze mogą obstawiać mecze na żywo co wydaje się być najmocniejszą stroną tego bukmachera, ponieważ oferta rozgrywanych spotkań jest bardzo duża. Niestety w przypadku wpłat szału nie ma, ponieważ do dyspozycji mamy jedynie takich pośredników jak PayU, tpay.com oraz BLIK.

Jeżeli chodzi o wypłaty to mamy tutaj jedynie zwykły przelew bankowy. Także w tym aspekcie bukmacher niestety nie popisał się, ale na szczęście wynagradza to nam atrakcyjny bonus powitalny Fuksiarza.

Podsumowując Fuksiarz jest bukmacherem godnym uwagi, który faktycznie ma swoje plusy i minusy, ale przede wszystkim jest bukmacherem z dużą liczbą punktów naziemnych oraz szeroką ofertą zakładów. Bonus Fuksiarz z okazji piętnastolecia bukmachera zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Na pewno warto zarejestrować się oraz przetestować usługi tego bukmachera

blank

500 zł darmowy zakład

Obstawiaj Obstawiaj