Milenium

Firma bukmacherska Milenium powstała w 2003 roku. Oznacza to, że jest jedną najstarszych firm w naszym kraju, która oferuje zakłady wzajemne. Na początku swojej działalności w 2004 roku, zakłady w Milenium można było obstawiać jedynie w punktach stacjonarnych.

Spowodowane to było głównie tym, że w tamtych latach zakłady online nie były jeszcze tak rozpowszechnione jak dziś. Dziś Milenium posiada ponad 200 lokali stacjonarnych w całym kraju i to jest główną wizytówką firmy. Miła i profesjonalna obsługa oraz rozmowy graczy na temat zbliżających się meczów stwarzają unikalny klimat tych miejsc.

Jako, że jednak walka o nowych klientów toczy się przede wszystkim w internecie, bukmacher jest również dostępny online.

Bonus Milenium

W zdobywaniu nowych klientów ma pomóc interesujący bonus Milenium. W trakcie rejestrowania się u bukmachera należy wpisać kod promocyjny Milenium (BETCLUB), aby aktywować bonus do 1500 PLN od pierwszej wpłaty. Sam proces rejestracji w Milenium jest prosty i nie różni się niczym szczególnym od innych bukmacherów. Wypełniamy dane użytkownika i dane osobowe oraz przesyłamy zdjęcia dowodu osobistego.

Milenium

100 zł darmowy zakład, 1500 zł cashback, 1500 zł za wpłatę

Doskonały pakiet powitalny dla nowych graczy (ponad 3000 zł)! Wysokie kursy, czasowe zakłady bez podatku i do tego fajna a...

Podajemy rachunek bankowy, na który mamy otrzymywać wygrane pieniądze, akceptujemy regulamin i już możemy grać u bukmachera. Aktywowany bonus Milenium uprawnia nas również do wzięcia udziału w hitowej akcji promocyjnej z powodu piętnastolecia bukmachera.

Darmowy zakład Milenium o wartości 100 PLN jest najwyższym tego typu bonusem wśród wszystkich legalnych polskich bukmacherów.

Należy zaznaczyć, że z tego bonusu Milenium mogą również skorzystać osoby rejestrujące się bezpośrednio w lokalach stacjonarnych.
Bukmacher nie zapomina o stałych klientach i dla nich też ma przygotowany bonus Milenium. Cashback do 1500 PLN za postawione zakłady w promocji Wygraj Ligę jest nowością, która pojawiła się w ofercie Milenium w połowie 2019 roku i z miejsca stała się jedną z popularniejszych akcji promocyjnych bukmachera.

Cashback Milenium

Udział w promocji mogą brać zarówno aktywni gracze jak i nowi, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny BETCLUB. Na czym w zasadzie polega bonus Milenium Cashback do 1500 PLN? Na podstawie postawionych kuponów (sumy stawek) w ciągu miesiąca, gracz jest przyporządkowywany do określonej ligi, a takich lig mamy cztery. Osoby, które zajmą pierwszych dziesięć miejsc w każdej z lig otrzymują nagrody w postaci bonus Milenium na obstawianie zakładów w kwotach od 20 do 1500 PLN.

blank

Happy Hour w Milenium

Milenium wprowadził też bardzo interesującą promocję o nazwie Happy Hour. Skorzystać z niej mogą tak jak w przypadku wcześniej wymienionej promocji nowi gracze online, którzy podczas rejestracji wpisali BETCLUB oraz obecni, a nawet klienci lokali stacjonarnych. Jak więc widzimy, Milenium wszystkich swoich klientów traktuje na równi. Promocja Happy Hour polega na tym, że o określonych godzinach, w których obowiązuje promocja, zyski z wygranych zakładów są wyższe o 14%.

Wyższe kursy!

Milenium tak jak inni bukmacherzy w swojej ofercie również posiada mecze z wyższymi kursami. Pierwsza z takich promocji nosi nazwę SUPEROFERTA (taka sama nazwa często występuje też u innych). Jest to codziennie uzupełniana o nowe wydarzenia oferta, w której kursy są wyższe niż u konkurencji. Druga tego typu promocja nosi nazwę TYP DNIA. Jest to z kolei jedno wydarzenie z najwyższymi kursami danego dnia. Jest to ogólnodostępna oferta, do której nie jest nam potrzebny kod promocyjny Milenium.

Aplikacja Milenium

Milenium posiada aplikację mobilną, która jest dostępna zarówno na telefonach z systemem iOS jak i Android. Aplikację można zainstalować jedynie przez stronę internetową bukmachera. Pamiętajmy jednak, że aby to zrobić musimy najpierw zmienić w telefonie ustawienia pobierania aplikacji z nieznanych źródeł. Kod promocyjny Milenium działa również w aplikacji mobilnej.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Bez problemu możemy też za jej pomocą założyć konto u bukmachera.

Oferta bukmacherska a opinia

W ofercie bukmachera Milenium znajdziemy podstawowe, które można nazwać „obowiązkowymi” dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, siatkówka, tenis czy koszykówka. Znalazło się jednak też miejsce na mniej popularne w naszym kraju dyscypliny sportowe jak baseball, football amerykański, czy piłka wodna. Osoby interesujące się e-sportem również znajdą coś dla siebie.

Gracze mogą obstawiać mecze na żywo co wydaje się być najmocniejszą stroną tego bukmachera, ponieważ oferta rozgrywanych spotkań jest bardzo duża. Niestety w przypadku wpłat szału nie ma, ponieważ do dyspozycji mamy jedynie takich pośredników jak PayU, tpay.com oraz BLIK.

Jeżeli chodzi o wypłaty to mamy tutaj jedynie zwykły przelew bankowy. Także w tym aspekcie bukmacher niestety nie popisał się, ale na szczęście wynagradza to nam atrakcyjny bonus Milenium.

Podsumowując Milenium jest bukmacherem godnym uwagi, który faktycznie ma swoje plusy i minusy, ale przede wszystkim jest bukmacherem z dużą liczbą punktów naziemnych oraz szeroką ofertą zakładów. Bonus Milenium z okazji piętnastolecia bukmachera zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Na pewno warto zarejestrować się oraz przetestować usługi tego bukmachera

milenium darmowy zakład i aplikacja

100 zł darmowy zakład, 1500 zł cashback, 1500 zł za wpłatę

Obstawiaj Obstawiaj