STS

Legalni bukmacherzy w Polsce wprowadzają coraz więcej udogodnień. Po ustawie hazardowej to oni obecnie rządzą na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Nie ma się zatem co dziwić, że większy nacisk nakładają na rozwój biznesu. STS to polski bukmacher internetowy z wieloletnim doświadczeniem…

W jego ofercie coś co jest podstawą, dla nowych firm stanowić będzie nowość. Dzięki temu do naszej dyspozycji jest chociażby Konto Tymczasowe w STS i wiele innych udogodnień, których na marne szukać u konkurencji. Nie każdy z nas może od razu odnaleźć się w tym świecie nowości.

Dlatego też jeśli nie do końca wiemy np. jak działa owe konto albo ile wynosi STS kod promocyjny to możemy skontaktować się z bukmacherem w tej sprawie. STS kontakt to możliwość zadania pytania poprzez formularz kontaktowy lub czat na żywo, który działa 24/7.

Co wybrać?

Wszystko zależy od tego jak szybko chcemy uzyskać odpowiedź. Nie zapominajmy, by przed tym spojrzeć najpierw na najczęściej zadawane pytania czyli FAQ na stronie bukmachera. Być może tam znajdziemy rozwiązanie naszego problemu.

Opinia o STS

Opinie na temat legalnych bukmacherów to temat rzeka. Wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum bukmacherskie, by zauważyć jak dużo jest tam zróżnicowanych komentarzy na temat tego największego w Polsce bukmachera internetowego.

Jak to wygląda w przypadku STS?

Musimy mieć świadomość, że to nie tylko zwykły legalny bukmacher online.

Choć wielu z nas go może tak postrzegać to firma ta dodatkowo mocno promuje sport i prowadzi fundację. Widzimy zatem, że to nie tylko zakłady bukmacherskie. Jeśli chodzi o STS opinie graczy to jak w każdym przypadku znajdziemy te pozytywne jak i negatywne komentarze.

Jak należy do nich podchodzić? Z pewnością z dużym marginesem. Jeśli założysz konto w STS to zauważysz, że wiele negatywnych wypowiedzi zupełnie nigdy nie doświadczysz. Niektórzy typerzy sami nie mają czystego sumienia, a w jeszcze innych sytuacjach mogą być niedopatrzenia i stąd wynikające problemy.

Pewnym jest to, że STS to jeden z najbardziej znanych i doświadczonych bukmacherów na polskim rynku, który polecany jest zarówno początkującym jak i doświadczonym graczom dla których zakłady bukmacherskie to nie tylko rozrywka weekendowa.

Wypłaty w STS

Mało jest typerów, którzy obstawiają jedynie dla emocji. Do tego wystarczy nam oglądanie danego spotkania. Zakłady bukmacherskie są po to, by wygrywać. Dla każdego z nas na początku niezwykle ważne jest, by znaleźć odpowiedniego bukmachera, zdobyć w STS kod promocyjny (BET123) i zgarnąć możliwie jak najwyższe bonusy dla nowych graczy.

To dzięki temu możemy zdobyć dodatkowy kapitał na typowanie. Potem wszystko zależy już od naszych wyborów. Celem jest wygrywanie, a tym samym zarabianie na zakładach bukmacherskich. Wtedy to może nas już interesować inna kwestia – jak wypłacić wygraną w STS?

Ten polski legalny bukmacher oferuje nam jedną możliwość jaką jest przelew bankowy. By zlecić wypłatę musimy zalogować się na swoje konto na stronie internetowej. Należy przejść do zakładki „Moje konto”, a następnie kliknąć przycisk „Wypłać”. Pamiętaj, że wiele procesów możesz wykonać wchodząc w swoje konto. Jeśli nadal będziesz mieć problemy skontaktuj się z konsultantem, który na bieżąco i szybko pomoże Ci rozwiązać problem.

W STS REJESTRACJA JEST BEZ DOWODU

Założenie konta na STS.PL nigdy nie było tak banalne. Posiadając konto przejściowe można korzystać z zakładów bukmachera online wpisując wyłącznie bazowe dane. Nie ma w tej chwili konieczności wgrywania ksera dowodu osobistego. Nie ma konieczności też podawania kolejnych szczegółowych danych. Wystarczy 1 minuta, żeby grać na zakładach mecze online u legalnego bukmachera w Polsce.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Otwarcie rachunku zachodzi bezpośrednio po weryfikacji przekazanego przez typującego adresu e-mail.

Rejestracja wstępna dozwala na używanie konta STS.PL w sposób ograniczony – ogranicza nas maksymalny zakres zakładów i brak zdolność wypłaty funduszy z konta (dostępne tylko po całkowitej weryfikacji konsumenta).
Jednostka mająca konto o statusie warunkowym może aczkolwiek korzystać z wielu ofert bonusowych, w tym z bonusu na początek.

Gwoli dokonania zgodnej bezwzględnej rejestracji Klient zobligowany jest do należytego wypełnienia formularza przy rejestracji u danego bukmachera i przesłania skanu ewentualnie fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

Super dodatek za rejestrację

Legalnie działający bukmacher online STS poleca darmowe zakłady!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– 100 zł darmowy zakład przy otwieraniu konta dla nowego klienta,
– następnie oferta powitalna wygląda tak: premia do 1500 zł za wpłaty.

polski legalny bukmacher

Na start do 1500 zł za wpłaty

Obstawiaj Obstawiaj