Totolotek

Totolotek jest najstarszym, legalnym bukmacherem w Polsce istniejącym już od 1992 roku. Na początku swojej działalności był znany jako Toto-mix. Początkowo zakłady u tego bukmachera można było obstawiać jedynie w lokalach naziemnych, a to za sprawą tego, że kiedyś większość społeczeństwa nie posiadała stałego dostępu do internetu.

Obstawianie meczów w tego typu lokalach było więc jedynym sposobem na zawieranie zakładów. Obecnie dzięki ogólnodostępnemu internetowi, obszar online jest najszybciej rozwijającym się w świecie zakładów bukmacherskich. Totolotek poszedł na przód z duchem czasu i nie mógł sobie pozwolić na to, aby ten obszar zaniedbać. Dzięki aplikacji mobilnej, którą można ściągnąć ze strony bukmachera możemy obstawiać zakłady w telefonie. Promocja w Totolotku ma na celu przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Co więc ma nam do zaoferowania bukmacher oraz co daje nam rejestracja w Totolotku?

Oferta bukmacherska Totolotka

Pierwszy krok jaki musimy wykonać to rejestracja na stronie internetowej bukmachera. Po zarejestrowaniu się oraz wpisaniu w odpowiednie pole kod promocyjny Totolotek otrzymamy bonus powitalny 100% od naszej pierwszej wpłaty do 1000 PLN.

Totolotek

1000 zł za wpłatę, 49 zł za aplikację

Najstarszy bukmacher w Polsce, strona po przebudowie wygląda fajnie, do tego niezłe kursy oraz solidna aplikacja na telefo...

Trzeba przyznać, że jak na polskie warunki jest to bardzo atrakcyjny bonus. Z tego też powodu najlepiej przy naszym pierwszym depozycie wpłacić jak największą sumę. Jeżeli jednak nie chcemy wpłacać na początek dużej sumy, możemy wpłacić minimalną kwotę, która wynosi 20 PLN.

Promocja w Totolotku

Opisywana promocja w Totolotku dotyczy jedynie nowo zarejestrowanych klientów, którzy nie mieli jeszcze założonego konta u tego bukmachera. Na pochwałę zasługują również warunki obrotu bonusem. Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone trzykrotnie, a minimalny całkowity kurs kuponu wynosi tylko 1.90. Warunki bonusu muszą zostać spełnione w przeciągu 90 dni od naszej pierwszej wpłaty.

Pod tym względem Totolotek należy do czołówki legalnych bukmacherów w Polsce.

Promocja w Totolotku pozwala na otrzymanie atrakcyjnego bonusu, a ten z kolei możemy wykorzystać na wiele sposobów, za sprawą szerokiej oferty zakładów sportowych dostępnych u bukmachera. Strona internetowa Totolotek niedawno przeszła generalną przebudowę i prezentuje się bardzo dobrze. Interfejs jest przejrzysty, a szata graficzna bardziej estetyczna niż ta, która była do tej pory.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Dzięki temu oferta bukmacherska i obstawianie meczów jest o wiele bardziej wygodne, a w Totolotku jest co obstawiać. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis… to podstawa u każdego bukmachera, ale Totolotek poza tym oferuje nam również zakłady na unihokej, sporty motocyklowe, krykiet oraz golf.

Kiedy spojrzymy na mnogość dostępnych zakładów, promocja w Totolotku będzie wyglądać dla nas jeszcze bardziej interesująco.

Wpisanie kodu promocyjnego Totolotek podczas rejestracji nie jest jedynym sposobem na otrzymanie bonusu.

Aplikacja Totolotka

Bukmacher wprowadził aktualizację usprawniającą działanie aplikacji mobilnej. Dzięki temu działa ona o wiele szybciej niż do tej pory, a obstawianie zakładów jest jeszcze bardziej wygodne. W związku z tym pojawiła się nowa promocja w Totolotku dla użytkowników tej aplikacji.

Polega ona na powiększeniu pierwszego depozytu złożonego za jej pośrednictwem 100% do maksymalnie 49 PLN.

Pamiętajmy, że kod promocyjny Totolotek nie jest nam w tym przypadku potrzebny. Jak więc możemy wziąć udział w promocji? To proste. Ściągamy aplikację mobilną na telefon, dokonujemy wpłaty za jej pośrednictwem (minimum 20 PLN) i to wszystko, otrzymujemy bonus.

blank

Następna promocja …

Kolejna promocja w Totolotku, która może pomóc nam w powiększeniu naszego budżetu to Bonus xTreme. Regulamin promocji jest prosty.

W skrócie im więcej zakładów połączymy ze sobą na jednym kuponie, tym większy otrzymamy bonus. Dzięki kombinacji możemy naszą wygraną powiększyć nawet do 30%. Zdarzenia, które są zaliczane do akcji muszą mieć kurs minimalny 1.21. Żeby wziąć udział w promocji musimy założyć konto w serwisie i wpłacić co najmniej 20 PLN. Kod promocyjny Totolotek nie jest wymagany.

Podsumowując

Wieloletnie doświadczenie bukmachera musiało w końcu zacząć przynosić efekty. Poprawa strony internetowej oraz ulepszenie aplikacji mobilnej pozwoliło dogonić konkurencję. Czas pokaże, czy uda się ją również przegonić. Powitalna promocja w Totolotku należy do jednych z lepszych dostępnych na naszym rynku, a warunki obrotu bonusem są być może i najlepsze wśród polskich bukmacherów.

Osoby regularnie korzystające z usług Totolotka chwalą przede wszystkim szeroką ofertę zakładów bukmacherskich oraz przyzwoite kursy. Do poprawy pozostają jeszcze metody płatności, których na ten moment nie jest zbyt wiele, ale liczne w ostatnim czasie i pozytywne działania bukmachera dają nadzieję, że i w tym aspekcie możemy spodziewać zmian na plus.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Biuro Obsługi Klienta jest czynne co dziennie, a pomoc możemy uzyskać telefonicznie lub poprzez chat. To pokazuje, że bukmacher poważnie podchodzi do swoich klientów i stara się dbać o ich komfort obstawiania, czy to w lokalach stacjonarnych, przez stronę internetową, czy aplikację mobilną. Między innymi to sprawia, że Totolotek cieszy się zaufaniem wśród graczy a jego oferta bukmacherska zaliczana jest do TOP 5 w Polsce.

totolotek rejestracja promocja

1000 zł za wpłatę, 49 zł za aplikację

Obstawiaj Obstawiaj