Co to jest Supergame Superbetu?

Legalny bukmacher online Superbet uruchomił nowiutką wersję w całości darmowej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zyskania co siedem dni minimum 50 000 pln, a suma ta może z każdą rundą powiększać się o nastepne 25 000 pln. Wystarczy prawidłowo rozszyfrować faktyczne rezultaty meczów Ekstraklasy.

Superbet to numer 1 krajowego rynku zakładów bukmacherskich w odmianie gier „free to play”. Są to rozgrywki, które nie wymagają depozytu, lub zaryzykowania stawki. Typer nie ponosi dlatego ani grama ryzyka związanego z utworzeniem konta u bukmachera, ma za to szansę zdobycia pokaźnej gotówki tudzież zapewnioną pierwszorzędną zabawę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Na czym polega Supergame Superbetu?

Nowiuteńka konwencja to rozgrywka kumulacyjna, gdzie deficyt kluczowej nagrody w pewnej turze będzie wzmacniał emocje w dodatkowej! W poprzedniej partii Super Game padła największa dotąd nagroda – jeden grający zgarnął 40 000 zł w gotówce.
Tak duża suma była dokładnie skutkiem kumulacji powiązanej z brakiem odpowiednich wyników w poprzedzającej kolejce. Zwycięzców nie było, dlatego że rozgrywka Brazylia kontra Argentyna został wstrzymany i co więcej nierozstrzygnięty.
W nowiuteńkim Super Game Jackpot kumulacja czyli faktycznie wysokie wygrane w tejże zupełnie darmowej rozgrywce, będą w znacznym stopniu częstszym zjawiskiem.

Tylko w tym roku Superbet w grach free to play darował klientom zarejestrowanym w swoim portalu premie na ogólną kwotę blisko 8 000 000 PLN! Między innymi te akcje wpływają na trwałe uzyskiwanie przez spółkę nowych, zadowolonych grających plus pościg za konkurencją ze ścisłej elity.

Skądże więc zmiana flagowego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy monotonność i co więcej non stop usprawniamy nasze rozwiązania. Piętrzenie wygranych w zestawieniu z obstawianiem zdarzeń dla frajdy „najfajniejszej ligi świata” powinno dalej silniej elektryzować klientów, którzy coraz częściej preferują naszą ofertę. Ujawnię również, że nieregularnie do puli wygranych wchodzić będą bardzo ciekawe nagrody rzeczowe. Póki co jest to niemniej jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot i Ekstraklasa to chyba solidne połączenie też zważywszy na interesującą ofertę szablonowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy i SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” oferuje zakłady na najwyższą klasę spotkań piłkarskich z marżą 0%! Na każdy pojedynek Ekstraklasy osiągalna jest również obfita propozycja SuperBets, czyli parę typów w obrębie pewnego zdarzenia. Fanów zakładów w trakcie zaintryguje zapewne promocja 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowa edycja rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl i w najfajniejszej w Kraju apki na telefon Superbet.

Darmowe typy na Ekstraklasę odnajdziesz na stronie obstawianie.net

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Ciekawe informacje