Czy zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?

czy zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce

Zakłady bukmacherskie legalne czy nie – jak z tym zakładami jest tak naprawdę …

Na przełomie kwietnia i lipca 2017 roku głośno było o ustawie hazardowej, dzięki której nielegalni bukmacherzy oferujący zakłady bukmacherskie musieli opuścić nasz rynek. Właściwie ich strony internetowe zostały automatycznie wtedy blokowane. Gracze zaczęli na nowo obawiać się tego czym tak naprawdę się zajmują.

Co prawda i tak większości graczy to gracze rekreacyjni, którzy głównie poprzez kolejne depozyty jedynie sponsorują bukmachera. Nigdy nie zrobili sobie wypłaty. Mimo wszystko obawiają się czy zakłady bukmacherskie są legalne?

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Legalne kontra nielegalne …

Przed wejściem ustawy bukmacherów dzieliliśmy na dwie grupy – legalnych i nielegalnych. Większość obstawiała mecze u nielegalnych bukmacherów.

Należy jednak zwrócić uwagę, że ci „nielegalni bukmacherzy” nie do końca byli nielegalni. Działali oni na licencji głównie krajów tzw. rajów podatkowych, np. Malta. Nie odprowadzali jednak do naszego państwa podatek i przez to nazywaliśmy ich nielegalnymi.

Zakłady bukmacherskie są legalne!

Odpowiadając w wielkim skrócie na zadane wcześniej pytanie – zakłady bukmacherskie w Polsce są dziś legalne. I tak naprawdę były również wcześniej. Wystarczy spojrzeć od którego roku działają na naszym rynku legalni bukmacherzy.

Oczywiście tylko obstawianie u nich wiąże się z legalnością – każdy nasz kupon to 12% podatek, a powyżej 2280 wygranej dochodzi kolejny podatek 10%. Jako gracze tracimy przez to niesłychanie dużo pieniędzy. Dlatego też po owej ustawie niektórzy podziękowali za obstawianie.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Z drugiej strony nie musimy kręcić z wypłatami o ile takie przyjemności nam się zdarzają. Wcześniej musieliśmy korzystać z takich pomocy jak Skrill czy Neteller. Dzisiaj spokojnie możemy wypłacać z legalnych bukmacherów na konto bankowe. Nie musimy obawiać się takich przelewów ani tego, że przyznamy się innym czym tak naprawdę się zajmujemy. Szukając w tym jakichkolwiek zalet te z pewnością warto wymienić.

Poza tym czeka nas wiele przeciwności – niskie kursy, podatek i kiepska oferta. Legalni bukmacherzy oferujący zakłady co prawda szczycą się co chwila „dobrymi zmianami”, ale tak naprawdę to wszystko u nielegalnych bukmacherów było dostępne już dawno.

Zatem na samych graczach nie robi to większego znaczenia bo oni i tak grali i będą grać na zakładach bukmacherskich.

1.
Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 2000 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w aplikacji, w promocji zakłady bez podatku i wysokie kursy!

2.
STS

Na start do 1500 zł za wpłaty

Największy polski legalny bukmacher online. Tu po prostu trzeba mieć konto do obstawiania meczów. Do tego świetne promocje (darmowy zakład i za wpłatę do 1500 zł) plus liczne konkursy.

3.
Superbet

Cashback 1300 zł przez tydzień

Uznany europejski bukmacher ma dla Was super ofertę na dziś. Można u niego korzystać z super kursów i jednocześnie oglądać mecze na żywo.

Ciekawe informacje