Darmowy bukmacher? Istnieje!

Darmowy bukmacher legalny

Obstawianie meczów przez internet na zakładach bukmacherskich staje się coraz bardziej popularniejsze dlatego nie dziwi wyszukiwane hasło – „darmowy bukmacher„. Współcześnie powstaje coraz to więcej firm oferujących właśnie takie usługi. Nic dziwnego, ponieważ graczy z tygodnia na tydzień przybywa. Wszystko dzięki temu, że obstawianie meczów łączy w sobie pasję do sportu, a także szybki wzrost adrenaliny. To połączenie pozwala wielu osobom się odstresować i zapomnieć na moment o trudnej pracy, czy innych problemach.

Chyba każdy, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką zastanawia się – jak zacząć, jak przebiega sama rejestracja i początki obstawiania. Coraz więcej z firm oferujących zakłady decyduje się, aby każdy gracz mógł rozpocząć grę za środki bonusowe.

Warto zaznaczyć, że nie ma współcześnie na rynku takiego bukmachera, który za założenie u siebie konta chciałby pieniędzy. Wręcz przeciwnie, to bukmacherzy rozdają pieniądze, aby skorzystać z ich usług. Oto lista tak zwanych darmowych bukmacherów (źródło: https://www.obstawianie.net/darmowy-bukmacher.html) , u których bez wpłat początkowych możemy wprowadzić się w świat bukmacherki.

Co zrobić, żeby rozpocząć grę u bukmachera za darmo?

Zawsze, gdy rozpoczynamy coś nowego, czujemy odrobinę stresu, bądź niepewności. Tak samo jest z obstawianiem spotkań. Oczywiście – każdy, kto otacza się gronem osób obstawiających, chociaż trochę wie, z czym to się je. Jednak jeśli jesteśmy nowi, to typowanie może być nieco skomplikowane. Najlepiej jest więc rozpocząć obstawianie u darmowego bukmachera. U takich firm otrzymujemy środki bonusowe na start. Są to tak zwane freebety.

1.
Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 200 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w aplikacji, w promocji zakłady bez podatku i wysokie kursy!

2.
STS

Na start do 1500 zł za wpłaty

Największy polski legalny bukmacher online. Tu po prostu trzeba mieć konto do obstawiania meczów. Do tego świetne promocje (darmowy zakład i za wpłatę do 1500 zł) plus liczne konkursy.

3.
Superbet

Cashback 3500 zł przez tydzień

Uznany europejski bukmacher ma dla Was super ofertę na dziś. Można u niego korzystać z super kursów i jednocześnie oglądać mecze na żywo.

Czyli środki, które bukmacher zdecydował się nam przekazać „na zachętę”, abyśmy chcieli rozpocząć grę właśnie u niego. Wystarczy wybrać odpowiedniego bukmachera i się zarejestrować – czyli podać swoje dane osobowe, skan dowodu osobistego, numer konta, e-mail i telefon. Po pozytywnej weryfikacji konta, otrzymujemy bonus na start od bukmachera i możemy rozpocząć obstawianie! A teraz, czas na kilku darmowych bukmacherów.

Freebet od STS – na dobry początek

STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Ma on prawie połowy udziału w polskim rynku bukmacherskim i ponad 200 tysięcy aktywnych gracz. Nic więc dziwnego, że wyszedł on z ofertą jako darmowy bukmacher. STS proponuje każdemu za założenie konta aż 25 złotych w formie środków bonusowych. Oznacza to, że możemy rozpocząć grę bez żadnych kosztów.

Aby jednak móc wypłacić te pieniądze, musimy dokonać trzykrotnego obrotu, po minimalnym kursie kuponu 1.91. Patrząc obiektywnie – jest to bardzo uczciwa propozycja, ponieważ nie jest to wygórowany próg, jeśli chodzi o wypłatę środków bonusowych. Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak rozpocząć grę właśnie z STS-em (to typowy darmowy bukmacher oferujący kasę za rejestrację).

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Ciekawa propozycja od LV Bet

Jednym z ciekawszych freebetów – a co za tym idzie – darmowych bukmacherów – jest wchodzący do czołówki polskich bukmacherów LV Bet. Bukmacher ten oferuje aż 50 złotych dla nowych graczy, jednak jest jedno ale. Trzeba posiadać karnet na sezon 2019/2020 jednej z kilku polskich drużyn. Jeśli przez cały sezon dopingujemy na żywo takie zespoły jak: Wisła Płock, Wisła Kraków, Stal Mielec, Widzew Łódź, Zagłębie Sosnowiec, czy Arki Gdynia, to jesteśmy w gronie tych szczęśliwców, którzy załapią się do promocji LV Bet.

Wystarczy wysłać do osoby odpowiedzialnej za stronę zdjęcie swojego karnetu i na nasze konto bonusowe zostaną przelane dodatkowe środki do grania! Aby wypłacić te środki musimy dokonać czterokrotnego obrotu, obstawiając kupony zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.

Z Fortuną także zaczniemy za darmo

Do tego jakże wąskiego grona darmowych bukmacherów, wchodzi także Fortuna. Kolejny z bukmacherów, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Mają bardzo silną pozycję na rynku – znajdują się w samym topie – a co za tym idzie, promocje mają równie okazałe.

Jeśli chodzi o darmowy zakład czyli freebet, to oferują oni ciekawe rozwiązanie. Każdy z graczy otrzyma na swoje konto 2800 punktów, które odpowiadają kwocie 20 złotych (kolejny typowy darmowy bukmacher). Wspomniane punkty otrzymujemy także za postawienie poprawnego kuponu, a co za tym idzie – zbieramy je permanentnie. Dzięki temu zebrane punkty można wymieniać na kupony.

Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 200 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w a...

Aby móc wypłacić otrzymane środki od Fortuny, to warunki są banalnie proste. Lepszych na ówczesnym rynku nie ma – jednokrotny obrót, bez żadnych wymogów kursowych. Gdy tego dokonamy, możemy już wypłacać pieniądze!

Coś na początek od Totalbet, czyli 10 złotych na start

Ostatnim, który możemy zaliczyć do grona darmowych bukmacherów jest Totalbet. Kolejny z tych, którzy dopiero wkraczają do czołówki bukmacherskiej, jednak w zastraszająco szybkim tempie. Totalbet oferuje 10 złotych dla każdego, kto zdecyduje się założyć u nich konto.

Jeśli chodzi już o same warunki, to należą one również do tych stosunkowo niskich. W przypadku bonusu powitalnego Freebet jest to kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00. Nie ma więc wymogu obrotu, a sam wymóg kursowy, co również jest nowością na polskim rynku bukmacherskim. Na pewno warto jest przyjrzeć się ofercie Totalbet – darmowe środki czekają.

Ciekawe informacje