Jak grać u buka?

Jak grać u buka? To proste – w internecie! A jak ograć buka czyli bukmachera? Też proste – razem z nami!

Coraz więcej osób próbuje swoich sił w niekonwencjonalnym zarabianiu. Często siedząc tyle godzin w Internecie warto byłoby to wykorzystać. W końcu jednocześnie możemy czytać informacje czy rozmawiać ze znajomymi i obstawiać mecze. Możemy na nich zarobić sporo pieniędzy, ale również stracić. Dlatego też warto odpowiednio przygotować się do pierwszego obstawionego przez nas meczu.

Wielu laików pyta „jak grać u bukmachera?”. Tak naprawdę nie ma w tym nic skomplikowanego. Ustalamy jeszcze przed jego rozpoczęciem lub w jego trakcie czy dane zdarzenia ma szansę na wejście i wpisując kwotę akceptujemy zakład.

Jednak większości z nas przystępując do zakładów bukmacherskich liczy na zysk. I pomimo tego, że od obstawienia zakładu do jego wygranej dzielić nas mogą tylko minuty to wcześniej potrzeba o wiele więcej czasu, by dobrze takie spotkanie wytypować.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Z pewnością zaczynając obstawiać mecze musimy znać się na danej dyscyplinie sportowej. Zupełnie nie myślmy o zakupie gotowych typów bukmacherskich. Po pierwsze wysokie kursy będą nam oferowali oszuści.

Początki na zakładach bukmacherskich

Po drugie znajdując godną osobą będzie nam ona przesyłała kursy, które są w naszym zasięgu. Zamiast inwestować w innych warto zostawić te pieniądze dla siebie i je pomnożyć u bukmachera. Tym bardziej, że początki na zakładach sportowych nie należą do czasów, które będziemy miło wspominać. Nauka kosztuje i to odczujemy my i nasz portfel. Jest to jednak cenna nauka.

Warto wynieść z niej wnioski, by za rok o tej samej porze nie popełnić tych samych błędów. Poza tym warto zaznajomić się z słownik pojęć bukmacherskich. Nie zawsze będziemy obstawiać czyste zwycięstwo danej drużyny czy zawodnika.

Ważny jest system gry. Chcemy grac niskie kursy? Wysokie? A może nie będzie nas zupełnie interesować wynik spotkania, ponieważ będziemy grali surebety? To wszystko jest bardzo ważne. Grając niskie kursy musimy mieć niezwykle wysoką skuteczność.

betfan-bonus-na-start

Mało jest osób na świecie, które czerpią z tego zyski. Trafienie wysokich kursów jest możliwe. Potrzeba na to jednak dogłębnej analizy i znajomości w dany temacie.

Z kolei surebety wymagają od nas założenia kont u kilkunastu bukmacherów. Poza tym należy być również na bieżąco z informacjami. Dlatego też przygotować do zakładów bukmacherskich możemy się od strony logistycznej – założenie konta u bukmachera i wpłacenie pierwszego depozytu. Pamiętajmy przy tym, by jak najmniej grać emocjami. One nie są naszym sprzymierzeńcem.

To właśnie pod ich wpływem wiele ludzi traci tu ogromne pieniądze.

Jakiego buka wybrać?

Często na forach bukmacherskich pytamy innych, bardziej doświadczonych graczy nie tylko o to jak grać u buka ale i jakiego buka wybrać? Jaką mamy wybrać strategie? Na co wypłacać pieniądze? Ale rzadko kiedy pytamy się innych wprost jak grać u bukmachera by wygrywać?

Wygrywanie na zakładach bukmacherskich jest możliwe. W końcu gdyby tak nie było to wielu ludzi już dawno by z tego zrezygnowało.

Są przecież takie osoby na świecie, a nawet w Polsce dla których jest to główne źródło dochodu. Doświadczenie daje bardzo wiele, by wygrywać z bukmacherem. Nie liczmy jednak na to, że to my cały czas będziemy odnosić zwycięstwa. Sport jest sportem i tu wszystko może się zdarzyć. Dlatego też tak często jest powtarzane, że nie ma pewniaków. W świecie bukmacherskim takie pojęcie istnieje, choć dla wielu graczy jest ono zbędne.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zatem jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

To co jest najważniejsze to cierpliwość. Nasze cechy charakteru będą tutaj górowały nad wiedzą i analizą. Dlatego też na umór nie grajmy faworytów po niskim kurskie, ponieważ to może nas zaprowadzić w zupełnie inną stroną. Ciężko jest potem odrabiać straty grając niskimi kursami.

Jeśli gramy przed meczowo postarajmy się przeczytać jak najwięcej informacji o danym zawodniku czy też drużynie. Obserwując mecz na żywo również uważajmy na korzystanie z możliwości wcześniejszego zamknięcia kuponu. Niekiedy bywa to bardzo zgubne.

Pamiętajmy, że dopóki trwa dane spotkanie wszystko może się jeszcze wydarzyć. Dodatkowo spróbujmy poszukać kilka dodatkowych stron, na których znajdziemy statystyki. Jak wiadomo nie warto tylko i wyłącznie się na nich podbierać, ale niekiedy są one naprawdę bardzo przydatne.

Najlepiej jednak wygrywać z bukmacherem typując mecze na żywo. Wtedy mając już na uwadze dotychczasowe statystyki meczowe dodatkowo dochodzi nam obserwacja z meczu. Te wszystkie informacje pozwalają nam na łapanie naprawdę wysokich kursów. Dzięki temu automatycznie nasze wygrane są o wiele wyższe. To jednak wymaga od nas więcej poświęconego czasu, ale naprawdę warto.

Dzięki temu w szybkim tempie możemy zarobić o wiele większe pieniądze niżeli grają w tzw. pewniaki, które często potrafią wyzerować nasze konto u bukmachera.

Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 200 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w aplikacji, w promocji zakłady bez podatku i wysokie kursy!

Oczywiście w żadnej z tej propozycji nie myślmy, że cały czas będziemy wygrywać wielkie pieniądze. W końcu to tylko sport. Chcąc jednak częściej wygrywać z bukmacherem starajmy się grac na żywo. Chodzi w końcu o to, by wypracować sobie możliwie jak największą przewagę nad bukmacherem. Niestety na ogrywanie buka potrzeba czasu.

Dzięki nabytemu doświadczeniu zaczniemy typować mądrzej, a to przełoży się na nasze zyski a nasze pytanie jak ograć buka stanie się bez zasadne.

 

Ile meczy obstawiać na 1 kuponie

Chcesz wiedzieć jak obstawiać zakłady bukmacherskie aby wygrywać u buka pieniądze? Proszę bardzo oto garść prostych informacji.

Im więcej meczy do obstawiania u bukmachera online na jednym kuponie tym większy kurs. Ale z drugiej mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Pewnym jest jedno – to bardzo kuszące dać na jednym kuponie wiele spotkań. A tym bardziej jeśli przeglądamy kupony innych graczy, którzy potrafią z 5 złotych ugrać nawet tysiące.

Oczywiście są strategie bukmacherskie, które niejako wymuszają na nas ile zdarzeń ma się znaleźć na jednym kuponie.

Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak traktujemy zakłady bukmacherskie. Bo jeśli są one dla nas tylko i wyłącznie rozrywką i dawką emocji to tak naprawdę możemy na jednym kuponie umieścić kilkanaście meczów. Nie mówimy, że kupon będzie przegrany.

Ale grając nawet najniższe kursy z pewnością nie ominą nas porażki. Niestety taki jest sport i cała specyfika zakładów bukmacherskich.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Limity na kuponie …

Warto jednocześnie zwrócić uwagę, że w niektórych przypadkach sami bukmacherzy nakładają limit spotkań na kuponie. Swego czasu nawet Bet365 miał taką granicę, gdzie na kuponie nie mogło znaleźć się więcej niż kilkanaście spotkań. Zatem gracze, którzy chcieli umieścić ich już 20, 30 czy 50 musieliby rozbić je na mniejsze kupony. Z pewnością w pewnym sensie jest to zabezpieczenie dla firmy bukmacherskiej.

Grając nawet niskie kursy, ale dodając kolejne spotkania na kuponie ogólny kurs wzrasta do równie dużych wartości. Gdyby jednak gracz trafił owe spotkania bukmacher być może nie byłby w stanie wypłacić tak dużej kwoty od razu. Jeśli jednak chcemy utrzymywać się z zakładów bukmacherskich i dążymy do perfekcji to wskazane jest, by również grać jak profesjonaliści. A Ci grają głównie single.

Oznacza to, że na naszym kuponie może znaleźć się tylko jedno spotkanie. Dzięki temu maksymalnie zwiększamy prawdopodobieństwo wygranej. Niedopuszczalne jest, by dodać jeszcze jedno spotkanie typu „pewniak” o niskim kursie na podbicie kursu ogólnego.

Ciekawy artykuł pojawił się na ten temat na obstawianie.net/zaklady-bukmacherskie-jak-zaczac-grac.html

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie

Dążmy do tego, by na naszych kuponach było możliwie jak najmniej meczy do obstawiania na zakładach bukmacherskich. Nikt nie zakazuje grać nam tzw. tasiemek czy taśmociągów. Ale decydując się na nie, nie grajmy ich za dużą stawkę i starajmy się, by takie nasze 'wybryki’ nie zdarzały się nam zbyt często gdy obstawiamy mecze w internecie czy w punktach STS czy Fortuna.

blank

Ciekawe informacje