Jak obstawiać w Superbet? Jedynie z promocją

Typowanie Ekstraklasy może dać dobry zarobek – jeśli wiemy jak obstawiać te pojedynki u bukmachera. Oprócz tego czasami legalni bukmacherzy online wrzucają na swoje portale gratisy na pojedynki Ekstraklasy, przez co zdołamy dodatkowo zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak naturalnie jest w tym momencie – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy ów legalnie działający bukmacher on line ruszył z nową kampanią dla nowych użytkowników zakładów wzajemnych (zamierzają wrzucać do internetu takie akcje promocyjne co tydzień).
A my obstawiający tylko na tej akcji promocyjnej skorzystamy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Bonus na Ekstraklasę

Niezależnie od bonusu powitalnego jakikolwiek z nowo zakladających konta typujących, jaki zarejestruje się w okresie 29.01 a 31.01 pozyska ekstra bonus.

Ważne! Charakteryzowana oferta prawdopodobnie będzie co jakiś okres przedłużana.

Główne reguły akcji promocyjnej Superbet

1) Gdy typer przetransferuje minimum 50 zł i postawi 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z depozytu) to otrzyma oprócz oferty powitalnej, bonus w owielkości 50 zł,

2)Gdy typer przetransferuje min 100 zł i postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z depozytu) to otrzyma oprócz oferty powitalnej, bonus w owielkości 100 zł.

3) Gdy typer przetransferuje min 150 zł i postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z depozytu) to otrzyma oprócz oferty powitalnej, bonus w owielkości 150 zł.

Szczegóły owej oferty znajdziecie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

W dodatku wystartowali oni jeszcze z kolejną pulą Super Game. Całkowita pula do zdobycia to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje