Jak osiągnąć sukces na zakładach?

Jak osiągnąć sukces na zakładach

Akumulatory kontra Pojedyncze

Są to dwa najpopularniejsze sposoby zawierania zakładów w dzisiejszych czasach, więc chciałem je szczegółowo opisać. Nie ukrywamy, że mój dobry kolega i mentor Krzychu woli single, ale to nie pomoże, jeśli nie znasz głównych różnic.

Kiedy obstawiasz mecze akumulatorem, wszystkie zakłady muszą wygrać, abyś mógł odebrać pieniądze od bukmachera jak Fortuna czy STS. To sprawia, że o wiele trudniej wygrać, ale oczywiście nagroda jest o wiele większa. Jako że nowy piłkarski zakład jest bardzo kuszący, aby postawić na akumulatory, ponieważ można było zobaczyć swoją 10zł stawkę która nagle pozwalała zarobić mnóstwo kasy (mój rekord to 7400zł).

Pojedyncze zakłady nie są natomiast powiązane z innymi zakładami. Więc jeśli postawię 10zł na trzy różne mecze jako single i 2 z nich trafię, to zarabiam pieniądze na tych dwóch zakładach. Kursy nie są tak dobre, gdybym miał wrzucić wszystkie swoje zakłady do akumulatora.

Główną radą jest tutaj, aby znaleźć to, co jest dla Ciebie odpowiednie. To, że jedni stawiają na akumulatory, a inni na single, nie oznacza, że należy słuchać najgłośniejszego głosu. Zrób kilka badań, być może połóż małe stawki na kilka różnych sposobów i zobacz, co sprawdza się dobrze i co miało dobry zwrot z inwestycji.

1.
Betclic

Cashback, Piłkarski jackpot, Liga Betclic, Pakiety dla pechowca, Boost

Średnie kursy, liczne promocje jak choćby cashback 550 zł czy Boost. Do tego bardzo dobra aplikacja do obstawiania + mecze na żywo. No i liga Betclic!

2.
Betfan

3x777 zł na start, 600 zł darmowy zakład

Świetny bukmacher dla każdego gracza czy to początkującego czy zaawansowanego. Bo Betfan skupia się na ofercie a nie na naganianiu na nowe promocje czy bonusy.

3.
Etoto

200% do 200 zł za wpłatę

Porządny bukmacher ale bez fajerwerków. W promocje 200% za wpłatę, do tego dobre kursy i ciekawa aplikacja bukmacherska. Ciągle rozwijany serwis do obstawiania.

Zakłady bukmacherskie

Coś, z czym spotkasz się rozpoczynając zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, to szereg różnych bukmacherów online do wyboru. Wszyscy będą mieli swój sposób radzenia sobie z rzeczami i wszyscy będą chcieli, abyście z nimi współpracowali. To może wydawać się zniechęcające, ale napisaliśmy przewodnik bukmacherski o tym, na co należy zwrócić uwagę, jak osiągnąć sukces na zakładach bukmacherskich i jak wyrazić swoją opinię i gdzie ją wysłać, jeśli uważasz, że bukmacher wyrządził ci krzywdę.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ogólne dobre wskazówki

Przewodnik po zakładach piłkarskich nie byłby kompletny bez dzielenia się dobrymi wskazówkami! Oto kilka ogólnie przyjętych dobrych rad, które otrzymałem z moich badań, a także z wywiadów z typerami piłki nożnej!

Nie obstawiaj swoim sercem, obstaw głową

Oznacza to, że nie obstawiaj, ponieważ chcesz, aby zespół wygrał, obstawiaj, ponieważ uważasz, że wygra!

Podobnie nie obstawiaj drużyn, które Ci się nie podobają, tylko dlatego, że Ci się nie podobają, obstawiaj je, ponieważ uważasz, że przegrają.

Spróbuj nie być zachłannym

Są dwie rzeczy, które sam przyłapałem na tym, że jestem chciwy, pierwsza to dodanie dodatkowych drużyn do akumulatora tylko dlatego, że spowoduje to wzrost mojej maksymalnej wygranej. To prawie zawsze głupi pomysł!

Drugą rzeczą, którą zrobiłem, jest obstawienie większej ilości pieniędzy na zespół niż początkowo zamierzałem. Powinieneś mieć plan na ile zamierzasz postawić i trzymać się go.

Miej cierpliwość

Nie zamierzasz wygrywać każdego zakładu, jeśli chcesz odnieść sukces w zakładach na piłkę nożną musisz być cierpliwy i wybrać odpowiednie zakłady dla siebie.

Nigdy nie obstawiaj więcej niż możesz sobie na to pozwolić

Gdy chcę osiągnąć sukces na zakładach bukmacherskich przed postawieniem zakładu zawsze myślę o pieniądzach, które zamierzam na nie przeznaczyć i myśl, że gdybym teraz stracił te pieniądze, byłbym z tym w porządku. Jeśli odpowiedź brzmi „nie”, nie postaw zakładu.

Szukaj pomocy, jeśli zakłady na piłkę nożną stają się problemem

Jeśli uważasz, że hazard może stać się dla ciebie problemem, to moja rada jest szukać pomocy. GambleAware – warto odwiedzić!

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Ciekawe informacje