Jak zarobić w trakcie MŚ 2022

Gdy spoglądasz na zestaw spotkań Mundialu i posiadasz świadomość, iż wciąż na długo przed rozpoczęciem MŚ jesteś w stanie rozszyfrować jaka ekipa wyjdzie z grupy, jaka ekipa zagra w ćwierćfinale, a jaka ekipa wygra puchar świata w piłce nożnej?

Przekonaj się czy mocny z Ciebie gracz i przystąp do potyczki o 1 000 000 ZŁOTYCH za należyte wyłonienie przebiegu Mistrzostw Świata w Katarze. Nadmieniona suma pozostanie rozdysponowana proporcjonalnie przez ilość wszelkich graczy, którzy akuratnie wytypowali wszystkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej, sumarycznie z finalnym wynikiem pojedynku w finale MŚ 2022.

Prócz tego, w ramach turnieju „Wyzwanie Fortuny, pozostanie zrealizowany ranking typujących, w którym typerzy posiadają okazję dostać premię w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, jakich pula ma wartość ponad 100 000 PLN. 50 graczy z najwyższą liczbą punktów zdobędzie gotówkę. Wysokość nagrody będzie uzależniona, od miejsca, jakie finalnie zajmie obstawiający.

Warunki konkursu Wyzwanie Fortuny:

Data: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

Na przestrzeni dostępności turnieju powinno się mieć konto i zalogować się na na wortalu www.efortuna.pl, ewentualnie poprzez apkę mobile oraz uzupełnić „drabinkę” meczową dotycząca pojedynczych poziomów w zakresie Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze (pod spodem odszukasz szczegółową instrukcję, jakim sposobem stopniowo dobrze przesłać zgłoszenie ze własną drabinką).

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Premię nadrzędną w Konkursie to pula 1 000 000 PLN rozdysponowana proporcjonalnie do liczby wszelkich graczy, którzy prawidłowo skreślili wszystkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze, łącznie z finalnym wynikiem pojedynku w finale MŚ 2022.

Opcja typowania on-line mistrzostw będzie otwarta, kiedy zalogujesz się na swoje konto typującego na www.efortuna.pl.

Konkurs jest za friko to znaczy że nie potrzebujesz depozytu a nawet skreślać kuponu.

Istotna wiadomość! Przemyśl poprawnie budowę autorskiej drabinki. Posiadasz raptem jedną próbę.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje