Kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny Betfan

Rewolucyjny kod promocyjny Betfan, czyli VIPKOD, to klucz do niezrównanej oferty na start! Wprowadzając go podczas rejestracji, masz szansę zgarnąć bonus 200% do 300 zł od swojej pierwszej wpłaty oraz odbić darmowego zakładu o wartości 10 zł w ramach wyjątkowej promocji! To absolutnie najlepsza oferta tego typu w Polsce, która pozwoli potroić Twój początkowy depozyt. Bonusy zostaną przelane na Twoje konto natychmiast po zakończeniu rejestracji w Betfan i dokonaniu minimalnej wpłaty w wysokości 50 zł.

Jak Zgarnąć Bonusy i Darmowy Zakład?

Prosty Formularz Rejestracyjny

Proces rejestracji jest bajecznie prosty i składa się z kilku kroków. Wystarczy zaledwie kilka chwil, aby zgarnąć zasłużone bonusy za rejestrację i pierwszą wpłatę.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Otwórz Konto Już Teraz

Wypełnij formularz krok po kroku, podając swoje dane i akceptując niezbędne zgody. Na ostatnim etapie formularza wprowadź kod VIPKOD, by zagwarantować sobie największy możliwy bonus w Betfan. To naprawdę warto!

Dokonaj Pierwszej Wpłaty

Wpłać minimum 50 zł, ale dla maksymalnej wartości bonusu (300 zł), lepiej postawić na kwotę 150 zł lub więcej. Bonus zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta, gotowy do wykorzystania.

Jak Wykorzystać Bonusy i Darmowy Zakład?

Graj z Salda Głównego

Wykorzystaj środki z salda głównego w dowolny sposób, bez ograniczeń co do liczby zdarzeń na kuponie czy minimalnego kursu. Tutaj to Ty decydujesz, jak grasz!

Wykorzystaj Środki Bonusowe

Skorzystaj z bonusowych środków na kuponach AKO (minimum 2 zdarzenia, kurs łączny minimum 3.0). Dzięki prostemu menu w Betfan, szybko przełączysz się między saldem depozytowym, bonusem a darmowym zakładem. Pamiętaj, że specjalny freebet dla użytkowników zarejestrowanych z kodem VIPKOD wynosi 10 zł!

betfan-bonus-na-start

Warunki i Najlepszy Kod Promocyjny Betfan

Proces rejestracji jest błyskawiczny, a korzyści ogromne. Kod promocyjny Betfan, czyli VIPKOD, to gwarancja najwyższej jakości usług. Skorzystaj z niego już teraz i ciesz się wyjątkowymi bonusami – 200% od wpłaty do 300 zł oraz darmowym zakładem o wartości 10 zł. To oferta bezkonkurencyjna na rynku, która czeka właśnie na Ciebie!

Betfan

200% za wpłatę, Liczne bonusy dnia

Świetny bukmacher dla każdego gracza czy to początkującego czy zaawansowanego. Bo Betfan skupia się na ofercie a nie na naganianiu na nowe promocje czy bonusy.

Ciekawe informacje