Kod promocyjny Fortuna

Kod promocyjny Fortuna

Zakłady online w Polsce przyciągają coraz większą uwagę. Legalna firma bukmacherska Fortuna, jedna z czołowych graczy na rynku, stara się zadowolić zarówno nowych, jak i stałych klientów, oferując różnorodne bonusy.

Zaczynamy Przygodę z Kodem Promocyjnym Fortuna

Dla nowych graczy Fortuna przygotowała specjalne kody promocyjne jako część oferty powitalnej. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące ich uzyskania oraz odpowiedzi na ważne pytania znajdziesz w tym artykule.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Co Otrzymasz z Kodem Promocyjnym Fortuna?

Przy użyciu kodu promocyjnego VIPKOD podczas rejestracji otrzymasz dwa atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Ponadto, Fortuna oferuje najlepsze kursy i najszerszy wybór zakładów zarówno przedmeczowych, jak i na żywo.

Twoje 20 zł na Start Bez Depozytu

Najciekawszym bonusem jest 20 zł bez depozytu po zarejestrowaniu się w Fortunie Zakłady Bukmacherskie. Każdy gracz może otrzymać ten bonus po pełnej rejestracji i weryfikacji danych osobowych.

Jak Odebrać 20 zł Bez Depozytu?

Możesz to zrobić tradycyjnie, wysyłając kopię dokumentu tożsamości, lub poprzez opcję mojeID, czyli uwierzytelnienie danych online przez bank. Pamiętaj, aby wpisać kod bonusowy: VIPKOD.

3x Zakład Bez Ryzyka na Start

Fortuna oferuje również trzy Zakłady Bez Ryzyka do 100 zł każdy na start. Po rejestracji musisz je postawić w ciągu 48 godzin. Jeśli kupon przegra, otrzymasz zwrot postawionej kwoty na konto gracza.

 

Jak Działa 3x Zakład Bez Ryzyka?

Twój pierwszy kupon za maksymalnie 100 zł może wygrać lub przegrać. W przypadku przegranej stawka wraca na Twoje konto gracza. Zakłady muszą być rozliczone w ciągu 7 dni.

Podsumowanie o kodzie promocyjnym

Kody promocyjne Fortuna VIPKOD to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi. Oferują one atrakcyjne bonusy, które zwiększają szanse na wygraną i dodatkową zabawę. Nie czekaj dłużej, sięgnij po swój kod promocyjny i zacznij wygrywać już dziś!

Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 200 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w aplikacji, w promocji zakłady bez podatku i wysokie kursy!

Ciekawe informacje