Legalni bukmacherzy a Esport

Zakłady u bukmacherów na Esport to interesujący sposób na zarabianie online – o ile choćby trochę mamy o tym wiedzę.
Oczywiście znaczna część buków w Polsce proponuje zakłady bukmacherskie na Esport, a w owej grupie jest też LVBET.

Który w ostatnim czasie włączył na własnej stronie dedykowaną zakładkę esportową z okazałą ofertą kursów w trakcie spotkań a także szansą oglądania pojedynków na żywo. Dziś typerzy mogą robić użytek z niniejszej zakładki na swoich komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Zakłady na esport w LV BET

Oglądanie i typowanie esportu na smartfonie nigdy nie było łatwiejsze. Aktualnie specjalna zakładka esport osiągalna jest w czytelnym położeniu – na dedykowanej typerom podstronie.
Wprowadzenie rzeczonej funkcjonalności wielce skróci czas wymagany na zbudowanie kuponu i ułatwi odszukanie najciekawszych wydarzeń w w największym stopniu fajnych rozgrywkach.

Następnym krokiem zmian w edycji mobile LVBET było zastosowanie obserwowania streamów z przeróżnych wydarzeń live w ramach meczy eSportowych. Do dziś dnia dostępne były one tylko w wersji na laptopy LV BET, teraz najlepsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends i dużo pozostałych będzie można obserwować też na odbiornikach smartfonów a także tabletów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – prężny

LVBET raz za razem mocniej rozwija się na esport, dziś robimy to z olbrzymią siłą. Stale pragniemy się polepszać w tym zakresie, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w wersji na komórkę jest tego odpowiednim przykładem.
Modyfikujemy nie wyłącznie własny soft, lecz także rozszerzamy swoją aktywność na nowych rynkach, do jakich bezspornie możemy włączyć esport – powiedziała Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ten legalny bukmacher internetowy funkcjonuje na lokalnym rynku od paru lat. Do dziś dnia firma zaangażowała się w rozrost różnych dyscyplin oraz parunastu klubów sportowych. LVBET jest donatorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a dodatkowo oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.

Na domiar tego, „wszedł” w sponsoring lokalnej transmisji pojedynków CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Ciekawe informacje