Limity bukmacherskie

Dziś coś o limitach bukmacherskich u legalnych bukmacherów oferujących zakłady wzajemne w Polsce. Warto posiadać wiedzę jak wygląda sprawa z limitami w czasie obstawiania meczy on-line. Oto kilka ciekawych informacji …

Bieżąca od 2017 roku aktualizacja ustawy o grach hazardowych nałożyła na organizatorów zakładów wzajemnych ciąg nowych zleceń. Pewnym z nich jest potrzeba wdrożenia tzw. statutu odpowiedzialnej rozgrywki. Przykładowo Fortuna jako pierwszy ustawowo działający w Polsce bukmacher inkorporował w życie niezwykle konkretne zapisy ustawy w aspekcie stosowania wspomnianego statutu.

 

Limity u bukmacherów

W ocenie ustawodawcy zadaniem statutu odpowiedzialnej rozgrywki jest ochrona graczy zakładów przed negatywnymi skutkami hazardu.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Z tego powodu na stronach internetowych bukmacherów znalazły się informacje o niebezpieczeństwie związanym z hazardem, zakazie gry dla osób do 18 roku życia także nazwy spółek oferujących pomoc personom z problemami hazardowymi wespół z odnośnikami do ich stron w sieci.

Akapit 15i „Ustawy o transformacji ustawy o grach hazardowych także poniektórych pozostałych postaw” zlecił również realizatorom zakładów sportowych niezwykle ścisłe wymagania dotyczącego tego, w jaki modus egzekwowane winny być punkty tyczące się do odpowiedzialnej rozgrywki. To nie tylko akuratne metody kontroli klienta, lecz także np. pozwolenie typerom zakładów lustracji osobistej aktywności na stronie wirtualnej bukmachera.

Realizując zapisy ustawy Ministra Finansów nadmieniona przedtem Fortuna stworzyła kodeks rzetelnej gry, jaki 20 listopada zeszłego roku został zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

W następnym kroku dla przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spośród legalnie funkcjonujących w Polsce bukmacherów, umożliwił swoim typerom formułowanie limitów bukmacherskich czasu oraz wielkości asygnowanych na zakłady u bukmachera. Klient może zaaprobować limit u bukmachera oznaczony jako „graj bezpiecznie” bądź skonfigurować swój, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Wymogi ustawy hazardowej

Działanie w granicach wiążącego w Polsce prawa to dla każdego bukmachera wirtualnego z licencją główny cel. Dokładają oni wszelakich starań, tak aby wdrażane przez nich transformacje wypełniały wymogi ustawy hazardowej, a zarazem nie zakłócały typerom obstawiania. Wskazanie limitów na rozgrywkę pochłania na przykład na www.fortuna.pl nie wiele więcej niźli paręnaście sekund – opowiada Konrad Komarczuk, boss Fortuna Zakłady Sportowe.

Postępowanie odn ustalania limitów u bukmacherów została włączona do procesu rejestracji nowego klienta. Użytkownicy mający już swoje konto w serwisie w celu zawierania zakładów muszą po zalogowaniu kończyć rejestrację u bukmachera on-line, a po czym dostać się w sekcję „Limity klienta” ewentualnie przejść do zakładki „Limity klienta” w ustawieniach konta obstawiającego.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Toteż powinno się skonfigurować limity bukmacherskie na zakładach już teraz aby … nie pozostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Ciekawe informacje