Metody obstawiania meczów

Skuteczne Metody obstawiania meczów

W ostatnim czasie można zaobserwować coraz to większe zainteresowanie zakładami bukmacherskimi. Współcześnie obstawianie meczów online – można powiedzieć – stało się modne, dzięki czemu powstaje coraz to więcej nowych bukmacherów, a liczba graczy cały czas rośnie.

Na dzisiejszym rynku bukmacherskim mamy już ponad 10 legalnych bukmacherów, dzięki czemu jest w czym wybierać i każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Ten pluralizm na rynku spowodował także pewną walkę o każdego nowego gracza, a co za tym idzie – bukmacherzy prześcigają się z promocjami dla nowych, jak i stałych graczy. I właśnie to powoduje, że teraz mamy najlepszy okres, aby zakładać konta w takich serwisach.

Gdy już zdecydujemy się, u kogo będziemy inwestować swoje pieniądze, w celu wzbogacenia się, warto jest wyrobić sobie opinię, jakim systemem będziemy chcieli obstawiać, oraz który z nich jest najbardziej skuteczny, aby czerpać zyski z typowania spotkań.

Dla wszystkich nowych, lub potencjalnych graczy przygotowaliśmy mały przewodnik po metodach obstawiania meczów.

Po pierwsze – głęboka analiza spotkania

Jeśli chodzi o tak zwane „ABC obstawiania”, to podstawową metodą obstawiania meczów jest przejrzenie statystyk. Ale nie tylko zerknięcie na to, które miejsce ma dana drużyna w tabeli. Ważna jest przede wszystkim obecna forma obydwu zespołów, czy zawodników, a także to, jak dana drużyna gra u siebie, jak na wyjeździe. Jeśli chodzi o minimum – to można powiedzieć, że to by było na tyle. Jednak nadal to jest minimum.

Im więcej statystyk weźmiemy pod uwagę, tym większe prawdopodobieństwo, że kupon będzie wygrany. Nic więc dziwnego, że osoby, które żyją z bukmacherki poświęcają temu cały dzień – jest to po prostu ich praca. Wracając jednak do analizy przedmeczowej.

Warto jest zwrócić uwagę także na składy. Może być tak, że dany piłkarz nie będzie mógł zagrać, czy to z powodu zawieszenia, czy kontuzji. To także może mieć ogromny wpływ na rezultat spotkania.

Po drugie – obstawiaj sport, na którym się znasz

Nie ma nic gorszego, niż bycie ekspertem w każdej dziedzinie. Gdy znamy się na wszystkim po trochę, to tak naprawdę nie jesteśmy dobrzy w niczym. To kolejna z metod obstawiania meczów, która jest podstawą do tego, aby skutecznie typować. Jeśli od zawsze interesowaliśmy się piłką nożną, czy koszykówką, to nie kombinujmy. Typujmy właśnie te sporty, a nie chociażby hokej, czy piłkę wodną.

Jeśli nie mamy pojęcia na temat jakiejś dyscypliny, lub oglądaliśmy ją tylko kilka razy w życiu to lepiej jest sobie odpuścić. Gdy interesujemy się danym sportem, to łatwiej jest nam zrozumieć pewne mechanizmy, czy automatyzmy, które mają wpływ na poszczególne wyniki.

Dlatego jeśli w danym dniu nie ma nic ciekawego z naszej dyscypliny, to po prostu odpuśćmy i poczekajmy na kolejny dzień, kiedy to nasz ulubiony sport będzie rozgrywany.

Po trzecie – wybierz swój rodzaj obstawianych kuponów

W bukmacherce istnieją tak naprawdę trzy rodzaje kuponów. Są to: Ako, Solo i Maxikombi. I to następna z metod obstawiania meczów. Każdy z tych rodzajów charakteryzuje się zupełnie innymi stylami gry. Jeśli jesteśmy w stanie postawić większa sumę pieniędzy, to najłatwiej zwyciężyć będzie obstawiając Solo. Jest to nic innego jak zakład na pojedyncze zdarzenie. Charakteryzuje się to tym, że kurs jest stosunkowo niski, ale przy odpowiednim wkładzie jesteśmy w stanie w krótkim czasie przynajmniej podwoić to, co wpłaciliśmy do bukmachera.

Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 2000 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w a...

Kolejny rodzaj – czyli AKO. Są to kupony z więcej niż jednym zdarzeniem. U większości bukmacherów maksymalnie można postawić 20-30 pozycji na jednym kuponie, jednak tak długie „taśmy” są tak samo możliwe jak wygrana w totka. Niby się zdarzają, ale bardzo rzadko. W tym wypadku jesteśmy w stanie nawet z symbolicznej złotówki stać się posiadaczami kilkunastu tysięcy złotych. Jednak statystycznie, żeby coś takiego trafić – graniczy z cudem.

Maxikombi lub Kombi

Na koniec bukmacherski smaczek – Maxikombi lub Kombi. Jest to obstawianie systemowe, czyli coś dla zaawansowanych graczy. Żeby rozpocząć grę tym stylem, musimy mieć inne rodzaje zakładów w małym palcu, a typowanie znać od podszewki.

Tutaj sami decydujemy o tym, ile zdarzeń z kuponu musi wejść, aby chociaż część pieniędzy nam się zwróciła. Dla przykładu – można postawić system 2/7, czy 5/7. Przy 2/7 wystarczy że wejdą nam 2 spotkania i już otrzymamy wcześniej założoną sumę pieniędzy.

Analogicznie jest w sytuacji 5/7, a nawet 6/7. Oczywiście wygrane będą się sporo różniły, a co więcej, wkład również musi być odpowiedni, aby móc czerpać na tym zysk. Tą metodą obstawiania meczów powinni kierować się już ci, dla których bukmacherka to coś więcej niż hobby, czy ciekawe spędzanie czasu. Jest to przeznaczone dla „starych wyjadaczy”, którzy nie raz i nie dwa sporą kwotę wygrali.

Na koniec – pamiętaj, obstawiaj tak, jak czujesz

Nie ma nic gorszego, jak kopiowanie metod obstawiania meczów od innych. W tej dziedzinie każdy musi znaleźć swój własny styl. Oczywiście są metody uniwersalne, które pomogą wejść w samą bukmacherkę, jednak każdy musi grać tak, jak sam czuje.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jeśli weźmiemy sobie do serca te podstawowe trzy zasady i przefiltrujemy to przez siebie, to jesteśmy w stanie wygrywać – a to jest chyba najważniejsze podczas obstawiania meczów online u bukmacherów.

Ciekawe informacje