Milenium też jest mobile!

Najnowsza edycja aplikacji mobile Milenium czyni, iż zakłady na mecze są jeszcze szybsze, w wyższym stopniu intuicyjne i łatwiej dostępne aniżeli kiedykolwiek. Nowiuteńka wersja użytkuje m.in. tego rodzaju funkcje jak: FaceID, TouchID, powiadomienia PUSH, skanowanie kuponów plus wyświetlanie wyników na żywo!

Aplikacja do pobrania z www.milenium.pl pozwala zawieranie zakładów obojętnie od położenia tudzież pory dnia – wystarczy akces do swojego smartfona a także netu. Aplikacja jest dostępna na urządzania mobilne zarazem z systemem Android, jak i systemem iOS.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

W apce mobile Milenium odnajdziesz:

– zupełną propozycję zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo,
– szybki akces do swojego rachunku gracza wespół z rzeczywistymi środkami na koncie,
bukmacherskie zakłady mobilne zawierane na dowolne wydarzenia z oferty,
– wyniki meczów w trakcie,
– podgląd dotychczasowych kuponów,
– powiadomienia o najlepszych zdarzeniach, ofertach i Twoich kuponach.

Jak wrzucić apkę mobilną Milenium w odmiany na Androida?

1. Włącz opcję instalowania aplikacji z pozostałych źródeł aniżeli Google Play. Wybierz:
USTAWIENIA -> ZABEZPIECZENIA -> NIEZNANE ŹRÓDŁA
Zależnie od edycji systemu Android, terminologie opcji są w stanie się nieznacznie różnić. Czasami potrzebne jest rozszerzenie zakładki „Więcej”, ażeby uzyskać dostęp do właściwych opcji.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Ważne! Odpalenie tejże opcji pozwoli Ci montować aplikacje z pozostałych źródeł aniżeli sklep Google Play.
Pamiętaj, iż instalowanie aplikacji z niewiarygodnych źródeł może być niebezpieczne. Milenium Zakłady Bukmacherskie ręczy, iż ich apka nabyta z ich strony www.milenium.pl jest pewna tudzież nie stanowi zagrożenia.
2. Zainstaluj oprogramowanie po otwierciu konta, korzystając z niniejszego linku. Jeśli uczynisz to za asystą peceta, plik należy przenieść na telefon lub kartę pamięci podpinaną do smartfona, na jakim zainstalowana ma być apka.
3. Uruchom soft. Jeżeli ściągasz ją bezpośrednio z przeglądarki telefonu, rozciągnij górną belkę powiadomień a także wyłów pozyskany plik.
Dzięki temu instalacja zapoczątkuje się samoczynnie.
Jeżeli pozyskałeś soft na laptop, a następnie przeniosłeś ją na aparat telefoniczny, musisz poprzez przeglądarkę plików w systemie Android wybrać wysłany plik. Aplikacja wgra się samoczynnie po jej wybraniu.
4. OK. Teraz możesz zupełnie cieszyć się możliwościami, jakie daje apka na smartfona Milenium.
5. Jeżeli masz starą edycję aplikacji android, aby uaktualnić ją do nowiusieńkiej edycji, należy odinstalować aplikację, po czym zamontować nowiutką edycję dokładnie z wskazówką powyżej.
Nowa wersja aplikacji ma już mechaniczną aktualizację edycji.

Rejestracja – niezbędna!

Gwoli zalogowania się a także skorzystania z aplikacji należy posiadać konto na www.milenium.pl.
Aplikacja mobile Milenium funkcjonuje wyłącznie na terytorium Polski i przeznaczona jest jedynie dla ludzi pełnoletnich.

Milenium

100 zł darmowy zakład, 1500 zł cashback, 1500 zł za wpłatę

Doskonały pakiet powitalny dla nowych graczy (ponad 3000 zł)! Wysokie kursy, czasowe zakłady bez podatku i do tego fajna a...

Ciekawe informacje