MŚ w piłce nożnej 2022 – kogo powołano

Nadciąga sporymi krokami Mundial 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem zdołamy poznać pełną listę powołań na ten turniej. Kto pozyska swoją okazję, a kto będzie potrzebował obejść się smakiem? Jako pierwszy legalny bukmacher na krajowym rynku pokazujemy ofertę zakładów wzajemnych na powołania na Mistrzostwa świata w piłce nożnej!

Co najlepsze – zakłady można ze sobą łączyć! Utworzony w ten sposób kupon da się swobodnie potraktować jak własne swoje „Fantasy Mundial” 😉 Poniżej parę krótkich opisów.

Powołanie Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w ubiegłych kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz większych pochwał w globalnej piłce. Młody Polak udowadnia własny wysoki pułap oraz daje Czesławowi Michniewiczowi coraz więcej argumentów, tak aby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Czy golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na ten moment wydaje się to niezwykle hipotetyczne!

Powołanie Rafała Gikiewicza – 6.50
Dzisiaj w polskiej kadrze nie posiada bodajże nadzwyczaj emocjonującej „sagi powołaniowej”, aniżeli taż z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień pojawiający się w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką jakość, jednakże do aktualnej pory nie była ona wystarczająca, by wystąpić w narodowych barwach. Czy coś dalej może się zmienić? Dla sympatyków wielkich kursów jest to zdecydowanie propozycja godna próby!

Powołanie Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony obrony wydaje się być jedną z najmocniejszych bolączek polskiej kadry. Jednak Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jakiegoś z nominalnych prawych obrońców, to zapewne trener chciałby w obwodzie posiadać chociażby jakiegoś zawodnika występującego na aktualnej pozycji na co dzień. Czy będzie to szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Powołanie Kamila Grosickiego – 1.70
Wprawdzie według sporo osób „Grosik” posiada już najkorzystniejsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z nadzwyczaj doświadczonych zawodników polskiej kadry, który z pewnością posiada spory wpływ na morale zespołu. Czy też kwestie zaprezentują się rozstrzygające oraz trener zabierze do Kataru gracza Pogoni Szczecin?

Desygnacja na MŚto ewidentnie temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, stąd nadzwyczaj namawiamy do poinformowania prywatnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kuponik stworzony z powołań może być nie jedynie świetną zabawą, lecz oraz okazją na sukces dla tych, którzy poprawnie przejrzą naszego selekcjonera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje