Aplikacje do obstawiania meczy

najlepsza aplikacja-do-obstawiania-meczy

Jeszcze stosunkowo niedawno, aby puścić kupon z meczami musieliśmy udawać się do najbliższego lokalu bukmachera. Teraz każdy z nas może mieć bukmachera w kieszeni, a żeby obstawić kupon nie musimy w ogóle wstawać z kanapy. Wystarczy nam jedynie dostęp do internetu oraz aplikacja do obstawiania meczy. Zdecydowana większość graczy poszła z duchem czasu i co raz częściej obstawia zakłady bukmacherskie online na telefonie.

Bardziej doświadczonym pozostały wspomnienia „kiedyś to było”. Widok zapełnionych punktów stacjonarnych bukmacherów stał się rzadkością. Oczywiście starsi gracze nadal korzystają z tradycyjnej metody puszczania kuponów, ale część z nich zdecydowała się jednak zacząć korzystać z aplikacji do obstawiania meczy.

Co nam daje taka aplikacja bukmacherska?

Czy aby na pewno jest to duże udogodnienie?  Najpopularniejszym bukmacherem w Polsce bez wątpienia jest STS. Ma on największą ilość punktów naziemnych w naszym kraju, które z resztą są chętnie odwiedzane przez graczy. Właśnie przez tych starszych. To jednak nie stanęło na przeszkodzie w tym, aby aplikacja do obstawiania meczy STS była najczęściej instalowaną aplikacją bukmacherską na telefonach.

1.
Fortuna

Darmowy zakład (bez ryzyka) + 2000 zł za wpłatę

Jedna z najlepszych stron do obstawiania w Polsce. 210 zł darmowy zakład i bonus za wpłatę (do 2000 zł). Mecze na żywo w aplikacji, w promocji zakłady bez podatku i wysokie kursy!

2.
STS

Na start do 1500 zł za wpłaty

Największy polski legalny bukmacher online. Tu po prostu trzeba mieć konto do obstawiania meczów. Do tego świetne promocje (darmowy zakład i za wpłatę do 1500 zł) plus liczne konkursy.

3.
Superbet

Cashback 1300 zł przez tydzień

Uznany europejski bukmacher ma dla Was super ofertę na dziś. Można u niego korzystać z super kursów i jednocześnie oglądać mecze na żywo.

Czasem zdarzają się promocje, w których za samą instalację aplikacji na telefonie możemy otrzymać bonus od bukmachera. Podobnie to wygląda również w przypadku innych firm bukmacherskich. Bonus za instalację aplikacji mobilnej jest jedną z licznych korzyści jaką ze sobą niesie ten rodzaj obstawiania kuponów.

Każda aplikacja jest za darmo!

Aplikacja bukmacherska do obstawiania meczy jest dostępna za darmo i ściągnąć ją mogą posiadacze telefonów z systemami Android oraz iOS. Każda z aplikacji wyróżnia się na tle konkurencji. Każdy bukmacher stara się jak najczęściej aktualizować swoją aplikację, aby obstawianie meczy było jak najbardziej wygodne. Wybór dostępnych aplikacji do ściągnięcia z roku na rok jest co raz większy, ponieważ firm bukmacherskich przybywa. Obecnie prawie każdy legalny bukmacher w naszym kraju posiada swoją swoją aplikację do obstawiania meczy.

Bukmacherem, który w ostatnim czasie zdecydował się na wprowadzenie aplikacji mobilnej jest Betfan. Betfan jest nowym bukmacherem w Polsce, który ma wysokie kursy oraz przede wszystkim zakłady bez podatku. Dawało się jednak odczuć brak aplikacji. Problem ten został rozwiązany, dzięki czemu tego bukmachera można zacząć zaliczać do grona najlepszych w Polsce.

Poza firmami STS oraz Betfan swoje aplikacje mają również tacy bukmacherzy jak Fortuna, LVbet oraz forBETAplikacja bukmacherska każdego z tych bukmacherów jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Żaden z graczy zaraz po instalacji nie powinien mieć problemów z tym, aby odnaleźć się w niej. Należy zaznaczyć, że aplikacje mobilne to nie tylko pełna oferta zakładów bukmacherskich online, ale również obstawianie live, darmowe bonusy, a w niektórych przypadkach również streamy.

betfan-bonus-na-start

Tak to wygląda między innymi w Fortunie oraz STS gdzie bez problemów możemy oglądać mecze na żywo. Wystarczy jedynie mieć środki na koncie gracza. Jest to duże udogodnienie podczas obstawiania meczów live, ponieważ widzimy co aktualnie dzieje się na boisku, korcie lub parkiecie. Fortuna oferuje również powiadomienia o zmianach statusu kuponów i często przygotowuje wyjątkowe bonusy tylko dla osób korzystający z aplikacji mobilnej.

Nic tylko obstawiać na telefonie

Jak widać aplikacja do obstawiania meczy to same pozytywy. Zdecydowanie największym jest nasza wygoda. W końcu nie musimy stać w kolejce z innymi graczami, żeby obstawić kupon. Kupony możemy obstawiać w każdym miejscu, w którym jest dostęp do internetu. Cała oferta bukmachera jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wyciągnąć telefon z kieszeni i już możemy obstawiać mecze. Wpłacać oraz wypłacać środki również możemy za pomocą aplikacji mobilnej.

Wersje stron bukmacherskich na telefony nie są już tak okrojone jak kiedyś i w telefonie możemy wykonywać te same operacje co na komputerze. Bukmacherska aplikacja mobilna to nie tylko narzędzie do obstawiania meczów, ale również do komunikowania się z innymi graczami za pomocą czatów. Aplikacja mobilna to również możliwość przeglądania statystyk zespołów oraz zawodników, co jest bardzo pomocne podczas typowania meczów. Aplikacje na telefony dają nam praktycznie nieograniczony wachlarz możliwości.

Korzystanie z aplikacji do obstawiania meczy jest przede wszystkim dobrym rozwiązaniem dla osób, które większość czasu spędzają z dala od komputera. Z racji tego, że dostęp do sieci jest obecnie prawie wszędzie, gracze mogą w każdym momencie obstawić kupon.

Telefony już dawno przestały służyć tylko do dzwonienia. Teraz za ich pomocą możemy robić zdjęcia, kręcić filmy, a od pewnego czasu również obstawiać zakłady bukmacherskie. Wystarczy zarejestrować się u interesującego nas bukmachera. Co ważne, rejestracji możemy również dokonać za pomocą aplikacji mobilnej. Wszystko to możemy więc zrobić bez wychodzenia z domu. Jak się okazuje, zarabiać na typowaniu możemy we własnym fotelu, w kapciach, pijąc ciepłą herbatę, z dala od tłumu innych typerów w stacjonarnych lokalach bukmacherskich.

Ciekawe informacje