Świetna promocja dla nowych graczy w STS

Kod promocyjny czy to w STS czy w Fortunie to znaczy u legalnie działających firm bukmacherskich sporadycznie jest niezbędny, a przeważnie nie. Generalnie norma jest taka, że i bez kodu bonusowego otrzymamy niemało kasy na start na grę na zakładach sportowych u bukmacherów w sieci. I warto o tym zachowywać pamięć …

W Polsce mamy paru różnych legalnie operujących bukmacherów wirtualnych. Wśród nich jedną z fundamentalnych ról odgrywa bukmacher STS. Stąd ciężko się dziwić rozlicznym użytkownikom, że marzą oni dołączyć do tego buka. Jest to w końcu synonim zawodowstwa i skuteczności w działaniu.
Zarazem z przyczyny swojej postawy na rynku owa instytucja mogłaby już dawno darować sobie starania. Tak jednak nie jest, gdyż firma działa stale walcząc o gracza. W taki sposób właśnie zdobyła ona sobie sympatię grających
i ta nieustanna symbioza ma się w najlepsze.

Kod promocyjny od STS to VIPKOD

Pragnąc założyć u tego buka konto, to oczywiście pragnęlibyśmy przekonać się, czy są aktualnie jakieś darmowe zakłady w STS. Informacja ta wyłącznie przyspieszy naszą decyzję.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

A najciekawsze jest to, że wspomniany buk ma dużo takich ofert, a jedną z nich jest opcja skorzystania z kodu bonusowego oferującego całkiem ekstra bonus przy zakładaniu konta.

Jaki w STS otrzymamy rabat powitalny?

Jak wcześniej było napomknięte, nadrzędne
jest, by nowy typer już na wstępie czuł się doceniany. Tym samym w trakcie zapisu powinniśmy wpisać aktywujący kod: „VIPKOD„. Dzięki niemu na nasze konto trafia suma 29 PLN bonusu bez depozytu.

Oznacza to, że jakikolwiek nowy typujący nawet nie ma potrzeby przelewać jakiejkolwiek kwoty, a i tak od buka STS otrzymujemy gift, za jaki możemy wskazać swoje debiutanckie zakłady.
Stąd też tego gatunku kod promocyjny STS to doskonały wariant na to, by bez zbędnego ryzykowania ocenić i zakosztować typowania meczów w zakładach bukmacherskich. Jedynym wymogiem jest to, że daną ilość razy powinniśmy rzeczonymi dodatkowymi kwotami obracać. Dopiero po owym fakcie możemy bez problemu zrealizować je na osobisty rachunek w banku.

Jak odczuwasz, możliwości w kwestii przyciągania, uwagi nowo zakładających konta graczy jest dużo, a ta zaprezentowana tu opcja jest tak naprawdę strzałem w 10.

Z tych powodów powinno się – o ile interesuje nas typowanie meczów przez www – założyć konto u owego bukmachera i wziąć na wstępie bonus u bukmachera uaktywniając kod promocyjny STS. Równolegle godne nadmienienia jest to, że w żadnym wypadku na tym dodatku nie kończą się nasze promocje na portalu www.sts.pl.

Można więc połączyć ze sobą szereg przeróżnych akcji promocyjnych STSu, co oczywiście jest niezłym posunięciem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Więcej nt kod bonusowy w STS odszukasz: sts/” rel=”nofollow” title=”Promocje STSu

Ciekawe informacje