U jakiego bukmachera oglądać mecze na żywo? W LV BET

Legalny bukmacher wirtualny LVBET bez ustanku doskonali swoją propozycję bukmacherską – teraz o live streaming meczów sportowych.

Uruchomienie nowej strony www (dla przypomnienia działa pod adresem www.lvbet.pl) umożliwiło łańcuch opcji zarówno dla nas, jak i dla obstawiajacych.
Nieprzerwanie staramy się korzystać z przestrzeni do inkorporowania wszelakich nowości oraz usprawnień, przykładem były niedawno dodane zakładki esportowe w odmianie mobilnej.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

LVBET wprowadza mecze live

Wprawdzie esport od jakiegoś okresu stanowi ważna z osi rozkwitu LVBET, to nie skupiamy się tylko na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciwko wnioskom też tych klientów, jacy wybierają zwykłe dyscypliny. Nie bez przyczyny dla nich pojawiła się pomocna nowiutka funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Wprowadzenie streamingu wydarzeń sportowych to następny krok w zakresie praktycznie jak największego otwarcia się na naszych typujących.
Na dzisiaj poszerzamy krajową działalność, wyruszamy naprzeciwko trendom a także wdrażamy technologiczne możliwości świadczone przez innowacyjne media, w ten sposób aby LVBET.PL ciągle powiększał swoją aktywność na rynku zakładów online w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do dziś dnia streamy (gdyż tak kolokwialnie zwana jest opcja obserwowania meczów na żywo) z najistotniejszych wydarzeń które można typować stosowane były wyłącznie w przypadku esportu. Aktualnie to się zmieni.

W wyniku tego chcemy uatrakcyjnić naszym użytkownikom czas spędzony na stronie LVBET.PL. Przez to będą zdołali live monitorować wszelakie mniejsze wydarzenia sportowe przystępne w naszej ofercie bukmacherskiej.
Pośród nich ujrzymy spotkania m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Dalej propozycja streamingowa będzie poszerzana o kolejne spotkania czy dziedziny sportu.

 

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Ciekawe informacje