U jakiego bukmachera zdobędziesz freebet po założeniu konta?

Niezwykły freebet u pewnego bukmachera na 2023 rok nadciąga!

Jak poczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską a także freebetem! Legalnie funkcjonujący bukmacher online Fuksiarz.pl stworzył promocję dla typujących Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w jakiej będzie dało się zgarnąć freebety o kwocie zależnej od ilości bramek strzelonych w nadciągającej kolejce Ligi angielskiej! Propozycja z freebet’em rozpocznie się po 1 stycznia.

Stąd jeżeli nie masz konta do obstawiania meczy na stronce www.fuksiarz.pl to nuże masz powód ażeby je tam zarejestrować.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ażeby wziąć akces w promocji mussz wejść na podstronę „DOŁĄCZ” na stronce akcji, przetransferować 50 zł plus ustawić przedmeczowy kuponik AKO z min. 3 pojedynkami tudzież kursem łącznym 3.00 lub większym, obejmujący jeno mecze z zakładów piłkarskich na Ligę angielską. Kuponiki zakwalifikowane do promocji wolno składać do 2 stycznia 18:29. Jeżeli kuponik będzie poprawny, typer dostanie freebet zależny od liczby bramek strzelonych w 19. kolejce Ligi angielskiej:

1-15 bramek: 20 zł freebet
16-25 bramek: 30 zł freebet
26-35 bramek: 40 zł freebet
36+ bramek: 50 zł freebet

W tejże akcji promocyjnej na www.fuksiarz.pl jest dozwolone zaryzykować nielimitowaną ilość zakładów, natomiast jedynie początkowy trafiony kuponik spełniający warunki oferty, będzie wzięty pod uwagę w trakcie przyznawania freebetów.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ciekawe informacje