Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020

Okres wyborów prezydenckich to pora głosowania. Sprawdź jak bukmacherzy typują rezultaty wyborów na prezydenta RP…

W bieżącym tygodniu będzie miała miejsce I runda wyborów prezydenckich. Stąd legalni bukmacherzy online, a w tym i BETFAN.PL oferują multum zakładów indywidualnych powiązanych z tym zdarzeniem, którym spokojnie poczyna żyć już cała Polska.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

DUDA kontra TRZASKOWSKI?

Migiem rozpocznijmy od tego, co najważniejsze. U rzeczonego legalnego lokalnego buka możecie grać na zakładach, który kandydat zwycięży głosowanie prezydenckie. Póki co pewniakiem u bukmacherów jest obecny prezydent Andrzej Duda, który praktycznie w dowolnym sondażu okupuje 1 pozycję w porównaniach.

Niemniej jednak od czasu Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla pretendenta wspieranego przez PO bardzo wzrosło. Do tego stopnia, że w poniektórych zapowiedziach wyprzedza on i bieżącego prezydenta. Naturalnie trochę, lecz jednak.

Spece BETFAN przewidują, że na 54% wygra Duda. Szanse na to że wygra Trzaskowski wyznaczane są na nieomalże 44%.
Wszakże Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie oczekiwać plus minus 10% poparcia, to nie mają praktycznie najmniejszych sposobności na to, by wejść do II tury.

Analogicznie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy chociażby Stanisław Żółtek. Chociaż przytoczony ostatni kandydat z racji projektu „Menelowe+” zdoła według bukmacherów on line ostatecznie zebrać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalni bukmacherzy w Polsce dają oprócz tego możność obstawiania, jaka będzie frekwencja w I fazie wyborów, jak dużo aspirantów całkowicie dostanie choćby 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą wyniki wszystkich jednostek konkurujących o rolę głowy państwa. Nie ulega kwestii, że prawie na pewno będzie II runda. Co istotne, aktualnie dzisiaj możecie grać na zakładach, jaki rezultat osiągną w niej Duda i Trzaskowski, jacy zapewne ewidentnie się w niej pojawią.

Na koniec: wszelkie zakłady, jakie chcielibyście wyszukać na temat wyborów prezydenckich wypatrzycie na stronie www.betfan.pl.
Na pewno jest tak sporo zakładów że prawie każdy typujący znajdzie coś ciekawego do obstawiania.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje