Zakłady bukmacherskie w TYPIKO

Na pewno wielu z Was oczekuje by pojawili się nowi bukmacherzy w Polsce, nowe bonusy bukmacherskie, kody promocyjne … i świetnie. Bowiem przed chwilą uruchomił swoją stronkę w internecie nowy legalny bukmacher internetowyTYPIKO!

Do chwili obecnej wejście nowego, legalnego buka nie obyłoby się bez takiego szumu który mamy dzisiaj w polskiej branży zakładów sportowych. Pod każdym względem zdajemy sobie sprawę, iż minione najlepsze czasy w świecie bukmacherskim mamy już za sobą.

1.
PZBUK

Darmowy zakład bez ryzyka

Dobre kursy, dobra oferta, dobra obsługa ale słaby bonus (darmowy zakład). Warto mieć tam konto głównie na fajne kursy bukmacherskie.

2.
Etoto

200% do 200 zł za wpłatę

Porządny bukmacher ale bez fajerwerków. W promocje 200% za wpłatę, do tego dobre kursy i ciekawa aplikacja bukmacherska. Ciągle rozwijany serwis do obstawiania.

3.
Forbet

Bonus za wpłatę, Bonus na urodziny, Happy Hours

Nr 3 w Polsce wśród bukmacherów. Do 2000 zł na start w bonusach. Bardzo przyjemna aplikacja bukmacherska. Bardzo dobre kursy i szeroka oferta.

4.
Betclic

Cashback, Piłkarski jackpot, Liga Betclic, Pakiety dla pechowca, Boost

Średnie kursy, liczne promocje jak choćby cashback 550 zł czy Boost. Do tego bardzo dobra aplikacja do obstawiania + mecze na żywo. No i liga Betclic!

Pojawienie się w związku z tym następnych firm bukmacherskich, przede wszystkim legalnie działających, z którymi to powiązany jest podatek jest dla typujących w pewnej mierze pocieszeniem. W Polsce obstawiający czekają na każdego nowego buka, a że pojawił się bukmacher internetowy TYPIKO – to niezła informacja dla klientów, obstawiających co więcej łowców bonusów u bukmacherów.

O jego doświadczenie troskać się nie musimy, bowiem ludzie jakich zaangażowała firma bukmacherska TYPIKO mają znaczącą informację w temacie zakładów bukmacherskich w necie i administrowania firmą w tejże branży.

Na nieszczęście w tej chwili nie zdołamy w dalszym ciągu (ale niedługo ruszy) podziwiać choćby witryny w sieci do obstawiania meczów w necie owego buka. Jako klientów bukmacherów niewątpliwie interesują nas takie informacje jak bonus na start, propozycja zakładów na żywo, wielkość kursów, darmowe zakłady dla stałych typerów, itd.

Promocje bukmacherskie w TYPIKO

Zacznijmy od dodatku na start, jaki na bank będzie dostępny dla typerów. W praktyce jakikolwiek bukmacher nam go proponuje w trakcie rejestracji konta na stronie w sieci.
W tym wypadku najprawdopodobniej możemy liczyć na ewentualność którą daje sporo bukmacherów z licencją to jest – bonus za wpłatę (pewnie 100% pierwszej wpłaty) bądź bonus bez depozytu – innymi słowy za samo założenie konta do zawierania zakładów on line u bukmachera.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Oferta bukmacherska

Przejdźmy na moment do oferty bukmacherskiej. Zapewne znajdziemy tu zarazem te najpopularniejsze dyscypliny sportowe, jak i te mniej lubiane jakie typują jedynie nieliczni klienci.
Internetowe zakłady sportowe w TYPIKO na pewno nie zawężą się do obstawiania na komputerze.

Ciekawe informacje