Zakłady sportowe bez wpłaty

Bukmacherskie zakłady sportowe bez wpłaty

Z pewnością każdy chciałby zdobyć trochę gotówki nie wysilając się zbytnio oraz nie ryzykować przy tym utraty swoich pieniędzy. Okazuje się, że jest na to sposób. W dobie internetu firmy bukmacherskie rozbudowały swoje oferty powitalne dla nowych klientów, co spowodowało, że nowi klienci mogą zacząć przygodę z obstawianiem zakładów nie dysponując żadnym budżetem.

Zakłady sportowe bez wpłaty stały się bardzo popularne wśród graczy. Niestety nie każdy legalny polski bukmacher daje możliwość obstawiania meczów bez depozytu. Jako jedni z nielicznych zakłady sportowe bez wpłaty (freebet) do swoich ofert wprowadzili najwięksi bukmacherzy na polskim rynku, czyli STS oraz Fortuna. Zarówno u jednych jak i u drugich możemy zgarnąć darmową gotówkę na obstawianie zakładów.

Darmowa kasa za rejestrację

Co ważne, darmową kasę na grę otrzymujemy za samą rejestrację. Nic więc to nas nie kosztuje, a możemy tylko zyskać.
Firma bukmacherska STS chwilę po pozytywnym rozpatrzeniu rejestracji udostępnia na naszym saldzie bonusowym kwotę w wysokości 25 PLN.

Otrzymanej kwoty nie możemy od razu wypłacić, należy najpierw dokonać obrotu bonusem. Dopiero po tym pieniądze zostaną przelane na nasze główne saldo. Jest to świetny sposób na rozgrzewkę przed poważnym obstawianiem. Możemy zapoznać się z bukmacherem, jego ofertą meczów oraz oferowanymi kursami, a także interfejsem strony internetowej. Wygląda na to, że zakłady sportowe bez wpłaty to same plusy.

Bez wpłaty też w Fortunie

Fortuna również daje nam pieniądze już za samą rejestrację, ale jest ich nieznacznie mniej. W przypadku Fortuny bonus bez depozytu wynosi 20 PLN i tutaj również mamy do czynienia z obowiązkiem obrotu bonusem. Grając regularnie z Fortuną możemy też liczyć na inne promocje.

Co jakiś czas bukmacher wysyła do swoich klientów maile z propozycjami bonusów. Nas jednak interesują darmowe zakłady bez konieczności wpłaty pieniędzy, dlatego przypatrzmy się kolejnej propozycji innego bukmachera.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

U bukmachera Totalbet nowo zarejestrowani gracze dostają darmowy zakład o wartości 10 PLN. Kwota nie za wysoka, ale jak się okazuje nie podlega obrotowi. Oznacza to, że jeżeli obstawiony kupon okaże się wygranym, możemy od razu wypłacić wygrane pieniądze.

Jest to jedna z ciekawszych propozycji zakładów sportowych bez wpłaty dostępnych na polskim rynku. Warto więc założyć konto i odebrać darmowe 10 PLN na grę. Pamiętajmy, że jeżeli już zdecydujemy się na rejestrację u danego bukmachera to koniecznie zapoznajmy się regulaminami promocji.

 

Zakłady sportowe bez wpłaty to ulubiona forma promocji wszystkich graczy, ponieważ otrzymują darmowe środki na grę bez konieczności zasilania konta. Niestety jednak nie wszyscy czytają regulaminy, a jest to podstawowa czynność, którą powinniśmy wykonać przed rejestracją, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Każdy freebet związany jest z określonymi warunkami promocji.

Oczywiście mamy możliwość wniesienia zakładu u bukmachera bez wkładu własnego, ale w zdecydowanej większości przypadków promocja posiada pewne warunki. Koniecznie należy to sprawdzić przed skorzystaniem z promocji.

Darmowe zakłady bukmacherskie

Największą zaletą darmowych zakładów bez depozytu jest niewątpliwie to, że są darmowe. Nie wiedzieć jednak czemu, nie wszystkie firmy bukmacherskie decydują się na tego typu promocje, a jest to przecież świetna reklama. Zakłady bukmacherskie bez wpłaty sprawiają, że klienci co raz chętniej decydują się na zakładanie kont u bukmacherów. W końcu nie ponoszą żadnego ryzyka.

blank

Obstawiając kupon za środki bonusowe gracz nie musi stresować się przegranym zakładem, ponieważ w rzeczywistości nic nie traci. Jest to bardzo komfortowa sytuacja przede wszystkim dla osób, które dopiero próbują swoich sił w obstawianiu meczów.

Jeżeli uda się wygrać to super, bez wkładu własnego powiększyliśmy swój budżet domowy. Jeżeli przegramy, nic się nie dzieje, przecież to nie nasze pieniądze, tylko środki bonusowe bukmachera.

Mnóstwo promocji bukmacherskich

Zakłady sportowe bez wpłaty to nie jedyne promocje bukmacherów. Najczęściej spotykanym rodzajem bonusu jest jednak bonus otrzymywany od wpłaconej kwoty na konto gracza. Warto jednak szukać firm bukmacherskich, które oferują nowym klientom freebet.

Po pierwsze, pokazuje to, że bukmacher podchodzi poważnie do klienta, a po drugie jest to świetny trening przed obstawianiem zakładów już za swoje pieniądze. Poza tym zakłady sportowe bez wpłaty są dobrą okazją do tego, aby poznać danego bukmachera. Możemy sprawdzić dostępność zakładów bukmacherskich, metod płatności, obsługi klienta oraz innych ważnych rzeczy jak chociażby czytelność strony internetowej.

1.
Fuksiarz

500 zł darmowy zakład

Doskonały pakiet powitalny dla nowych graczy (ponad 3000 zł)! Wysokie kursy, czasowe zakłady bez podatku i do tego fajna aplikacja mobilna. Nic tylko grać!

2.
Superbet

Cashback 500 zł przez tydzień

Uznany europejski bukmacher ma dla Was super ofertę na dziś. Można u niego korzystać z super kursów i jednocześnie oglądać mecze na żywo.

3.
Betfan

3x777 zł na start, 600 zł darmowy zakład

Świetny bukmacher dla każdego gracza czy to początkującego czy zaawansowanego. Bo Betfan skupia się na ofercie a nie na naganianiu na nowe promocje czy bonusy.

Swobodne poruszanie się po aplikacji mobilnej lub stronie bukmachera jest przede wszystkim bardzo przydatne podczas obstawiania meczów na żywo. Firmy bukmacherskie swoim stałym klientom proponują również inne ciekawe promocje. Każdy bukmacher oferuje coś czego nie ma inny. W dobie internetu walka o klientów między bukmacherami stała się niezwykle zacięta, ale to dobrze. W ostateczności zyskują na tym gracze, którzy otrzymują różnego rodzaju bonusy, które później mogą przemienić w wypłacalne środki.

Ciekawe informacje