Zarejestruj się i odbierz darmowy zakład Fortuny

Co to jest darmowy zakład u bukmachera on-line wie chyba każdy typujący spotkania.
W Fortunie dla przykładu… Przyszli typujący mecze otrzymają opcję zakładów bez ryzyka jakkolwiek w lekko odmiennej odmianie aniżeli to było w minionym roku.
W tym momencie będą to 3 zakłady bez ryzyka straty: najważniejszy do 100 zł, wtóry do 200 zł oraz 300 zł. W sumie stąd nadal będzie to 600 zł na start przy zakładaniu konta grającego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – przy rejestracji

Poniżej odnajdziecie specyfikację jak działa propozycja powitalna Fortuny:

Na okoliczność zakładania konta, klient zdobywa pierwotny zakład bez ryzyka, do 100 zł. W trakcie 3 dni od założenia konta, Grający powinien postawić początkowy zakład, by nadmieniony predestynował się jako „Bez ryzyka”. Skreślony zakład, powinien się wyjaśnić w ciągu 7 dni. Nagroda lub refundacja (stawka + taksa) w postaci kasy.

Po 3 dniach od założenia konta, typujący zdobywa pozostały aktywny już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 złotych. Aby z niego zrobić użytek, musi typujący w trakcie 3 dni od uzyskania postawić zakład.
Pierwotny obstawiony kupon po 3 dniach od założenia konta będzie tym bez ryzyka. Analogicznie i tutaj mamy 7 dni na wynik. Nagroda lub refundacja (zaryzykowana kwota + taksa) w formie gotówki.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od założenia konta na www.efortuna.pl, użytkownik zdobywa trzeci aktywny już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 złotych. Aby go użyć, każdy klient w trakcie 3 dni (od dostania ustawić zakład. Pierwszy zaryzykowany zakład po 6 dniach od rejestracji będzie tym Bez ryzyka – ostatnim z puli przy zakładaniu konta. Też i tutaj mamy 7 dni na realizację. Nagroda albo zwrot (stawka zaryzykowana + podatek).

Do tego stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl zdobędziesz przy zakładaniu konta grającego 20 złotych za pełną rejestrację.

Ciekawe informacje